2726
عنوان

۱۰روزه پسرموازشیرگرفتم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 71 پست
قربونت برم عزیزم. مرسی از مهربونیت. زشتای من😍😅

اخییی.خدا حفظشون کنه.بچه نوزاده مگه چقدرباید خوشگل باشه.خوبن که.بچه های شما هر چقدر بزرگتر بشن خوشگل تر میشن

اسمشون چیه گلم

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چشم عزیزم حتماانجام میدم خیلی لطف کردی راهنمایی کردی امیدوارم هرچی ارزوته بهش برسی😘😘😘

چشمتون روشن.خواهش میکنم گلم.ان شاءالله ممنون از دعاتون .شما هم همینطور گلم

اومیدوارم رو شما هم جواب بده وزود خوب بشید

از امام رضا میخوام هر چه زودتر خوب بشید

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.
فک کنم بایدمنم همین کارومیکردم تامیل زده بشه ازشیرخوردن،ولی اولاش بیشتردلش میسوخت،همش باگریه میگفت م ...

صبرزرد بوی بدی داره مث تریاک میمونه...وقتی از شیرمیگیری بلید غذاهای نرم  ومتنوع زیاد داشته باشی..تندتند بدی حتی اگ ی لقمه خورد

عزیزم چجوری از شیر گرفتی.چسب و فلفل و... ؟ یا اینکه متد بهتری داشتی؟ دوقلوهای من هنوز بیمارستانن چ ...

برای همه اینجور نیس عزیزم

من پسرمو یکسال و نیم بود ک از شیر گرفتم. بعد از یکسال خودم کمش کردم و نزاشتم  وابسته بشه. و شیرخشک هم در کنارش روزی یکبار میدادم. یکبار فقط به سینه ام رژلب زدم بدش اومد فرار کرد. بار بعدی ک خواست چسب زدم. دیگه اصن سراغ نگرفت و به همین راحتی از شیر گرفته شد

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
واقعاخیلی سخته،امامیگذره،تلخک زدم خورد فلفل زدم خورد،مجبورشدم چسب بزنم بازمیکند میخورد،لاک زدم بهش و ...

در طول روز بهش آب و آبمیوه طبیعی زیاد بده بخوره . سعی کن به هر ترفندی شده غذاشو بدی بخوره که گرسنه نمونه . لباس لختی و تنگ که سینه ات معلومه نپوش  و محبتش کن چون بچه ها فکر میکنن چون دوسشون نداری شیر نمیدی بهشون دیگه 😭 مدلی که بغلش می‌کنی فرم شیر دادن هات نباشه که یادش بیافته . در طول روز باهاش بازی کن خسته بشه و بخابه شب راحت . 

پسرمن خیلی اویزون سینم بود ووابسته براهمین وقتی چن روز رفتیم شهرستان ازشیرگرفتمش واقعا راحت بود زردچوبه زدم ب سینم اصلا نخورد نگاشم نکرد فقط چن شب اذیت بودم ک اونم اخرشب خوب سیرش میکردم وبهش اب میدادم دیگه تاصب اصلا بیدارنمیشه اگه ام بیدارشه اب میخوره ومیخابه

چه راحت. چه ایده ی خوبی که یه سال کم کم، کمش کردید فک میکنم خودتونم خیلی اذیت نشدید اینجوری.

آره  اصن نفهمیدم

خودم از شیردهی متنفر بودم و هستم😆

پوشک گرفتن خیلی بد و اذیت کننده اس

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
2706