2726
عنوان

۱۰روزه پسرموازشیرگرفتم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 71 پست

برای درد سینه هاتون هم میتونید برید دکتر بهتره اینطوری

وقتی که دکتر گفت مشکلی نیست ان شاءالله

بعد برگ کلم بخرید وبزارید یخچال سرد بشه ویه ورقش رو توی لباس زیرتون بزارید به مدت 24ساعت بعد دوباره این کار رو تکرار کنید.دردش خوب میشه

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.
امروز دقیقا میشه ۱ ماهشون. مشکل تنفسی دارن.

ان شاءالله صحیح و سالم زود زود بیان خونه خدا حفظشون کنه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم. چقدر بچه ها ماشالا باهوش شدن. اونجا که گفتین چسبو کند خورد مُردم براش.ماشالله  مشخصه خی ...

خیلی ممنون گلم لطف داری،بله ماشالله هوشش خوبه،یه فیلمم ببینه تاچن ماه یادش میمونه وشخصیتاشومیشناسه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2728
خیلی کم ازشیشه میخوره مگه اینکه بیرون باشیم واسه اینکه نریزه بهش میدم،ینی یروز میشه کامل یادش بره، و ...

گلم عذاب وجدان نداشته باش این روزا برای مادرا واقعا سخته.بله گلم میشه کامل یادش بره وراحت هر دو تون بخوابید

بچه تون چند وقتشه؟

تو شیشه شیرش چی میریزی؟

امروز دقیقا میشه ۱ ماهشون. مشکل تنفسی دارن.

خداحفظشون کنه،انشالله هرچه زودتتر سلامتیشونو بدست میارن ومیان پیشت،موفقیت وخوشبختیشونوببینی

برای درد سینه هاتون هم میتونید برید دکتر بهتره اینطوری وقتی که دکتر گفت مشکلی نیست ان شاءالله بعد ...

بعداین ده روزاثری داره دیگه کلم؟

خیلی ممنون گلم لطف داری،بله ماشالله هوشش خوبه،یه فیلمم ببینه تاچن ماه یادش میمونه وشخصیتاشومیشناسه

تو رو خدا ببرش پیش یه مشاور که دقیقا تو مسیری پرورشش بدی که استعداد داره و هوش و استعداد که باهم میکس بشن ترکیبشون میشه یه آدم بزرگ و موفق در آینده. من پسر عمومو بردم پیش مشاور فهمیدم ۲ سال بیشتر از سنش میفهمه. و استعداد نویسندگی داره هوش ادبیاتی فوق العاده ای هم داره بااینکه ۴ سالش بود بردمش مشاوره.شما هم گل پسرت یکم بزرگتر شد ببرش عزیزم جدی بگیر هوششو.

بعداین ده روزاثری داره دیگه کلم؟

دوست منم اینطوری بود وچند روز درد داشت ودکتر رفته بود وبهش دارو داده بود ولی خوب نشده بود

بعد من این راه حل رو بهش گفتم انجام داد وبه لطف خدا خوب شده بود.ان شاءالله شما هم خوب بشید

فقط تو این اوضاع کرونا مواظب باشید

کلم رو اول بزارید تو اب وسرکه بعد بشویید

قربونت برم عزیزم. مرسی از مهربونیت. زشتای من😍😅

ای جانم چقد خوشکلن هزارماشالله،وای دلم بچه خواست باز😁،اسماشون؟

دوست منم اینطوری بود وچند روز درد داشت ودکتر رفته بود وبهش دارو داده بود ولی خوب نشده بود بعد من ای ...

چشم عزیزم حتماانجام میدم خیلی لطف کردی راهنمایی کردی امیدوارم هرچی ارزوته بهش برسی😘😘😘

لطف داری عزیزم.😂❤ همراز و فراز. اونکه بیداره همرازه.

قولبونشون بانمکای خاله😊،اسماشونم مث خودشون قشنگه

2706