2410
2553
عنوان

بهبود بیماری با طب سنتی

790 بازدید | 29 پست

سلام یه سوال داشتم از کسایی که رفتن طب سنتی واقعا نتیجه دیدن؟کسیو میشناسین که بیماریش تقریبا لاعلاج بوده وبعداز رفتن پیش طب سننی حالش خوب شده؟

اگه به گذشته بر میگشتم خوب بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بله بعضی ها با تغییر سبک زندگی شون و تعدیل مزاج شون بیماری شون به لطف خدا درمان شده

البته یه درمانی که مطمئنا شفابخشه خواندن قران و توسل به اهل بیت علیهم السلام هست

تاپیک حاجت روایی پروفایلم رو بخونید تا به حال با توسل به ایشون خیلی ها شفا گرفتن 

�خانم های محترم حتما 🔻حتما از تاپیک ها مهم حاجت روایی و هرخانمی باید بداندپروفایلم و کانال تلگرامی حق حقیقت با آیدی @haghighat314 بازدید کنید منتظرتون هستیم🌸باارزوی سلامتی برای شما🌸
2714
من یه اطلتعاتی دارم ازطب سنتی اگه میخوای بگو تا راهنماییت کنم 

من لبام همیشه پوست پوست میشه

شنیدم میگن روغن زیتون بزنید به ناف تاثیر داره ولی واسه من تاثیر نداشت

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
میشه بگی عرق خارخاسک واسه نوزاد 5ماهه ضررداره یانه ازعطاری معتبر گرفتم واسه سنگ ریزه کلیه

راستش اینو نمیدونم عزیز من برای مشکلات گوارشی خودم خیلی مطالعه کردم یه چیزایی دستم اومده ولی راجع به این نمیدونم ببین بزن تو نت راهاکارهای خوبی نوشته 

من لبام همیشه پوست پوست میشه شنیدم میگن روغن زیتون بزنید به ناف تاثیر داره ولی واسه من تاثیر نداشت

لبین خیلی ساده میتونی رفعش کنی شبا روغن نارگیل خوب بخر بزن به لبات البته بپرس ازعطتری که خوراکی باشه یه وقت تودهنت رفت مشکل ایجاد نکنه واون روعن زیتون رو  بیشتر امتحان کن چون خیلی جواب داده مگر این که مشکل خاصی باشه که لبات پوسته میده بیشتر بهخاطر نداشتن رطوبت کافیه چرب کردن درستش میکنه 

من یه اطلتعاتی دارم ازطب سنتی اگه میخوای بگو تا راهنماییت کنم 

من همش خواب بد میبینم. استرس دارم. عجولم پرحرف و عصبیم پرخاشگر شدم مشگلات گوارشی پیدا کردم. بنظرت طبع من چیه تو نت چیزی دستگیرم نشده

2706