2737
2734
عنوان

سلام ميشه اينو بخونيد

174 بازدید | 15 پست

🌸سوره نصر🌸

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم🌸

إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿١﴾ وَرَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفْوَاجًا ﴿٢﴾ فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّکَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ کَانَ تَوَّابًا ﴿٣﴾🌸

😔

🌷سلامتی وظهور آقا امام زمان(عج)

🌷رفع گرفتاری اعضای گروه

🌷نجات دهنده روز قیامت همگی

🌷دوری از بلا و گناهان

🌷فرزند دار شدن بی اولادان

🌷برای شفای تمام مریضان

🌷حاجت روایی تمام اعضای گروه

🌷 گره گشایی و بخت گشایی در زندگی جوانان.

🌷تسریع در ازدواج و اشتغال جوانان

یا مهدی(عج)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه بابام دعا كنيد با دل هاي پاكتون ك انشالله خوب خوب شه تمام مريضا خوب شن اين كروناي لعنتي تموم شه ...

انشاءالله حالشون خوب بشه

حاجت روا باشی گلم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2738
۵حمد,۵آیة الکرسی،وصدصلوات برای سلامتی پدر بزرگوارتون،الهی سایه شون تاابد مستدام باش 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

الهي خير ببيني عزيزدلم انشالله هرچي از خدا ميخاي هزار برابرشو بهت بده الهي ب حق اامام زمان ي ثانيه هم تو زندگيت احساس ناراحتي نكني الهي هميشه لبت خندون باشع 

الهي خير ببيني عزيزدلم انشالله هرچي از خدا ميخاي هزار برابرشو بهت بده الهي ب حق اامام زمان ي ثانيه ه ...

قربونت بشم شرمنده ام  نکنیدمن لایق این همه دعای نابتون رو ندارم ،انشاالله به زودی تاپیک سلامتیشون رو بگذارید🏵️🏵️🏵️🏵️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥀🥀🥀

2706