2726

سلام الهه خانم.من از دیروز متوجه تاپیک های شما شدم.خدا رو شکر میکنم از وجود انسانهای مهربونی چون شما که ما رو با زندگی پر از عشق و امام زمانیِ این شهیدان بزرگوار آشنا میکنن.خداوند انشالله هر چی خیره سر راهتون قرار بده.از شما التماس دعای خیر دارم برای خودم و خانوادم .چون احساس میکنم خداوند و شهدای عزیز نگاهی ویژه به عزیزانی چون شما دارند که نمیذارید یاد و نام این بزرگواران از بین بره و فراموش بشه.من هم اگر لایق باشم برای سلامتی آقا امام زمان و شادی روح شهدای عزیز صلوات و قرآن میخونم.شاید که این شهیدان عزیز نیم نگاهی به زندگی  این بنده حقیر با کوله باری پر از گناه بیندازند و برای توفیق تربیت صحیح و قرانیِ فرزندانم دعا کنند.انشالله

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

التماس دعای شدید دارم 

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام الهه خانم.من از دیروز متوجه تاپیک های شما شدم.خدا رو شکر میکنم از وجود انسانهای مهربونی چون شما ...

لطف دارید عزیزم 🙏🙏🙏🍃🍃🍃

. بسیار متن دلنشینی ارسال کردید و من خودم رو لایق نمی‌بینم .. لیاقت این توصیف ها رو ندارم... خوبی های خودتون رو به بنده ی حقیر نسبت دادید ..🌹🌹🙏🙏🙏

باعث افتخار هست حضور شما ⁦☘️⁩⁦☘️⁩

منم خیلی از حضور شما عزیز خوشحال شدم و از آشنایی با شما خوشوقتم 🍃🍃🌹🙏

اگر لایق باشم چشم عزیز حتما در دعاها دعاگوی شما عزیزم خواهم بود .. گر چه شما عزیز لایق تر از بنده هستید و من باید از شما درخواست التماس دعا برای خودم و دوستان داشته باشم 🙏🌹

اجرتون با امام زمان عج و شهدا 🙏⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم التماس دعای شدید دارم 

سلام عزیزم .. 🙏🙏🙏🌹⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2728
سلام روز بخیر منم یک یاسین تقدیم یم کنم به روح اک شهید عزیز

سلام عزیزم .. روز شما گلم هم بخیر 😘

سلام عزیزم صدصلوات وسوره فجر خوندم براشون

سلام عزیزم .. ممنون 😘😘😘😘🍃🍃

سلام چه قدر خوبه تو این دوره وزمونه ای که ما هستیم وآدمهایی که تغییر ظاهروباطن دادن همچین جوونایی تو اطرافمون هست 

چقدر خوبه آدمهایی مثل این شهید تو جامعه پرورش بدیم 

خوبه شخصیتهای مثل ایشون الگو فرزندان این سرزمینمون باشن 

منم 100 تا صلوات ویه جز قران برای شهید بزرگوار میخونم❤❤❤

سلام من الان با شما و تاپیک هاتون اشنا شدم...چقدر خوببب...هرکسی که لایک کردم خوندم اون دعا رو‌.مرسی. ...

سلام عزیزم .. خوش آمدید ⁦☘️⁩⁦☘️⁩🌿🌹

بسیار هم عالی باعث افتخار 

التماس دعا🍃🍃⁦☘️⁩

2706