2410
2553
عنوان

صورتم پر جوش شدهههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 34 پست

ببین عزیزم اولا کلیندامایسین و اریترومایسین موضعی نباید بدون تجویز پزشک بزنی چون آنتی بیوتیکه

ثانیا هر درمانی میخوای داشته باشی بااااااااید مستمر و روزانه و حداقل یکی دو ماه دنبال کنی تا کامل جواب بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون بابت راهنمایی عزیزم

خواهش

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

صابون نباید بزنی چون PH پوستت بهم میریزه و بدتر جوشات بیشتر میشه و جاش میمونه

ژل شستشو Avene cleanance یا مدل Acne wash هیدرودرم باااااااید صورتت هر روز ۳ بار بشوری

آرایش نکن کرم پورد نزن فعلا

تونر یا تونیک مناسب پوستت که جربه بعد از شستشو مصرف کن

2720
صابون بدتر میکنه

صابون مناسب و بهداشتی باشه داغون نمیکنه 

این صابون رو مشاور زیبایی گفت و همه استفاده کردن و تاثیر دیدن. درصد سازگار با پوست مهمه.

شما میتونین از صابون های گیاهی مفید استفاده کنین

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
صابون مناسب و بهداشتی باشه داغون نمیکنه  این صابون رو مشاور زیبایی گفت و همه استفاده کردن و تا ...

صابون ph پوست رو نداره

و اینکه روغن هم برای پوست چرب و جوشدار حکم تیر آخر رو داره اگر جوش های بیشتر دوس داری بیشتر روغن بزن 😊

صابون ph پوست رو نداره و اینکه روغن هم برای پوست چرب و جوشدار حکم تیر آخر رو داره اگر جوش های بیشتر ...

از امام علی گفته شده که فرموده اند بعد حمام روغن بزن تا جوش پدیدار نشود.

صابون باید تحت نظر مشاور صورت بگیره.

2714
از امام علی گفته شده که فرموده اند بعد حمام روغن بزن تا جوش پدیدار نشود. صابون باید تحت نظر مشاور ص ...

😑

از ما گفتن بود

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

آکنه بر اثر تجمع چربی پوست پدیدار میشه

اساس علم پزشکیو بردی زیر سوال گلم 

😑 از ما گفتن بود صلاح مملکت خویش خسروان دانند آکنه بر اثر تجمع چربی پوست پدیدار میشه اساس علم پ ...

نه فک کنم شما علم پزشکی امامان رو بردی زیر سوال من میگم بعد حمام که پوست خشک میشه باید کمی روغن بنفشه بزنی .

صابونم تحت نظر مشاور باشه .

مواد لازم که در صابون وجود نداره میوه ها تامین میکنه 

حالا هر چی خودتون میخواین.

بله روغن برای پوست خشکه نه پوست چرب قیمه ها رو نریزیم توی ماستا

روغن بنفشه مشکلی ایجاد نمیکنه در اثر خشک ماندن پوست هم جوش پدیدار میشه که باید بعد حمام کمی روغن بنفشه مالیده شه .

زودم جذب میشه و بعد باید شست .

دعوا نداره که.

من لیزر میرفتم چون پوستم حساسه جوش میزدم از گرما گفتن صابون گوگرد بزن زدم جوشام بدتر متورم شد   ...

منم پوستم حساسه فک کنم بزنم بدتر بشه چون صابون زغال گفتن بزن زدم بدتر شد

2706