2726
عنوان

صورتم پر جوش شدهههههه

208 بازدید | 34 پست

سلام پنج شش ماهه صورتم همه ش جوش میزنه قرمز و سیاه و همه مدله فک کنم مال اینه ک تند تند بند مینداختم این چند ماه اخیر پوستمم چربه همه چی م زدم کلیندامایسین. کرم ضدجوش درمالیفت. سبولیفت درمالیفت. ان جی ضدجوش. وووووو... یکی بگه چیکا کنم این لعنتیا برن

سلام گلم صابون گوگرد بزن ضدجوشه.

بعد به جوشان هر روز پنج دقیقه لیمو بزن

بعد بخور بده تمیز شه

دستاتو کثیف نزن به صورتت

ماسک میوه بزار و ماست

ماسک گشنیز محشره

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آزمایش کامل بده شاید از کبدته شاید چربی خونت بالا رفته شاید تیروئیدته شاید هورموناته

بعد اگه اینا نبود لایه بردار استفاده کن منم بی دلیل صورتم پرررر جوش شده بود لایه بردار زدم همرو خشک کرد پوستمم ریخت پوست جدیدم سفید تر و براق تر شد بدون جوشو لک 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
2728
سلام گلم صابون گوگرد بزن ضدجوشه. بعد به جوشان هر روز پنج دقیقه لیمو بزن بعد بخور بده تمیز شه دستا ...

من لیزر میرفتم چون پوستم حساسه جوش میزدم از گرما گفتن صابون گوگرد بزن

زدم جوشام بدتر متورم شد  به همه پوستا نمیسازه

من لیزر میرفتم چون پوستم حساسه جوش میزدم از گرما گفتن صابون گوگرد بزن زدم جوشام بدتر متورم شد   ...

چرا میسازه باید میگفتی گوگرد برای پوست حساس عزیزم درصد داره .

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
یادم نمیاد دیگ چ مدلش بود

ببین باید تو این پوست ها درصد گوگرد کم باشه تو صابون .

چون صابون پوست و از تعادل در میاره باید کرم بزنید یا ماست استفاده کنید

کلا از وقتی تصمیم گرفتم هیچی ب پوستم نزنم پوستم بهتر شد و خداروشکر دیگ هیچی نداره هنوزم از لیزر یکم ...

ولی من برعکس پوستم از وقتی میرسم عالی شده ببین اجی باید تحقیق کنی کدوم کرم کدوم صابون کدوم شوینده و حتی کدوم ماسک با نوع پوستت سازگاره.

منم قبلا داغون شد اما الان ماسک هاو... میزنم که سازگاره و فوق العاده شدم

ولی من برعکس پوستم از وقتی میرسم عالی شده ببین اجی باید تحقیق کنی کدوم کرم کدوم صابون کدوم شوینده و ...

چ خوب عزیزم پس ادامه بده

من پوستم چون حساسه کلا هرچی دس نزنم بهتره حتی با کوچکترین برخوردی جا میفته زو پوستم

چ خوب عزیزم پس ادامه بده من پوستم چون حساسه کلا هرچی دس نزنم بهتره حتی با کوچکترین برخوردی جا میفته ...

برای پوست حساس روغ ها و زیتون و ماست و خیار و اب سیب زمینی و گلاب خوبه یعنی عالیه .

2706