2733
2734
عنوان

جن (کمک،)

| مشاهده متن کامل بحث + 2794 بازدید | 312 پست
انشالله  چشم گلم چی؟

همین بدبختیا کی رو خوش زندگی رو میبینم من

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا واقعیه دوست بابای منو جوری زده بود حالش داغون بود

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2731
بستگی به ایمانت به خدا داره اگر قوی باشه تا یک ماه دیگه

از فردا شروع میکنم اگ ایندفعه جوابم نده😥😢😭

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
دقیقا منم یجوری تو حموم زد که با سر رفتم تو زمین

چیزیت نشد؟

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2738
انشالله  چشم گلم چی؟

من فقط 19 سالمه برای این همه مشکل تنهایی نمی تونم کم آوردم پدر نداشتم ب این تکیه کردم بش نرسم دیگ هیجی

😭😭برات دعا میکنم

ممنونع 

اره همیشه باید با علمو منطق پیش رفت

همین الان یه نفر داره میگه زندگی خانوادگیش خوب نیست و ازدواجش جور نمیشه یه کتاب هست به اسم زندگی خود را دوباره بیافرینید از جفری یانگ در مورد تله های روحی زندگی توضیح داده و تله های زندگی مشخص می کنه مثلا در مورد همین ازدواج چقدر خاطرات ما از زندگی پدر و مادرمون روی ازدواج کردن و موفقیتمون در ازدواج مؤثره ولی ما می خواهیم بگیم برام دعا گرفتند و گرهی که با دست باز میشه رو با دندون می خواهیم باز کنیم 

بیست سال پیش نه کتاب اون قدرها در دسترس بود نه اینترنت یه دختر وقتی ازدواج نمی کرد یا به هر دلیلی موفق نبود از این فکرها می کرد الان با وجود اینترنت یه سرچ ساده می تونه حداقل به ما نشون بده چه مشکلاتی داریم 

بله راحت ترین راه اینه که فکر کنیم دست های ماورالطبیعه مشکلات ما را ایجاد کردند وراه سخت اینه که بپذیریم مشگلات از درون خودمون شروع شدند و باید حلش کنیم و راحت تره که راه اول را انتخاب کنیم و غصه بخوریم ولی راه دوم را انتخاب کنیم قطعا خوشبخت تریم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
😭😭برات دعا میکنم

مطمعانی بهش میرسم؟ 

2706