2726
عنوان

جن (کمک،)

| مشاهده متن کامل بحث + 2794 بازدید | 312 پست

من زیاد دعا پیشنهاد نمیکنم ..قرانو خدا رو بیشتر قبول دارم یکی یه دعا به اسم خوبی نوشته بود فک میکرد همه چی خوبه اما از یه جای دیگه همه چی گند خورد توش

مهندس ساختمان و معماری♡آرایشگر♡مربی بدنسازی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من زیاد دعا پیشنهاد نمیکنم ..قرانو خدا رو بیشتر قبول دارم یکی یه دعا به اسم خوبی نوشته بود فک میکرد ...

منم پیش دعانویس رفتن رو قبول ندارم ولی این حرز ائمه رو بزرگای دین توصیه کردن

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
منم پیش دعانویس رفتن رو قبول ندارم ولی این حرز ائمه رو بزرگای دین توصیه کردن

چون دیدم بعضی اوقات بدترم شده ..بعضی دعا نویسا خودشون با اجنه در ارتباطن 

اتفاقا منم دقیقا مثل شما فکر میکردم تا زمانی ک برا خودمپیش اومد

رفتی دنبال دلایلش بگردی؟ 

یه چیزی دیدی ترسیدی و گفتی جنه

من نمی دونم جن وجود داره یا نه ولی خیلی قصه هایی که ما با آب  و تاب می گیم می تونه ناشی از توجیهات خیلی ساده روحی باشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
بچه ها من رفتم بعل شوهر بخوابم بمونم سکتخ میکنم😭

منم مامانم

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
ببین جن خوبم دردسر داره تو وجود ما این همه نیرو نیست که وجودشونو تحمل کنیم

کلا ربطی ب خوبی و بدیش نداره ادم میترسه من بااینکه تقریبا یه ساله باهاش دستو پنجه نرم میکنم دیشب توخونه تنها بودم برق رفت هیچ جارو نمیدیدم گوشیمم خود ب خود خاموش شده بود داشتم میمردم

کلا ربطی ب خوبی و بدیش نداره ادم میترسه من بااینکه تقریبا یه ساله باهاش دستو پنجه نرم میکنم دیشب توخ ...

گفتم ک ما روحیمون تحمل نداره 

2706