2737
2734
عنوان

جن (کمک،)

| مشاهده متن کامل بحث + 2794 بازدید | 312 پست

👹وااای نرو تو اشپز خونه شاید یکی داره اشپزی میکنه😟😟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
من کلا اعتقاد ندارم  نظرم اینه که ما تحت تاثیر داستان هایی هستیم که برامون گفتند  این که ...

عزیزم من یه ادم تحصیل کردم مهندسی خوندم رشته ام با عقل و منطقه اما نمیشه منکر وجود این چیزا شد

مهندس ساختمان و معماری♡آرایشگر♡مربی بدنسازی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلا اعتقاد ندارم  نظرم اینه که ما تحت تاثیر داستان هایی هستیم که برامون گفتند  این که ...

به قران که میگفت دیده 

چون خواهرم رو با دست سوخته دید فرداش سوخته اومد یا منو دید که دعوا کردم تو مدرسه فرداش دعوا کردم.....

2728
من یه بار از حموم اومدم جلوی اینه خوابیدم ... دست سردی و حس کردم ک کشیده میشد توموهام ولی هیچکس خون ...

جوووون😎😎

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738
امکانش هست سوالی داشتی بپری خیلی تجربه دارم تو این داستان

من سوال دارم 

همش از کنارم یه باد خنک رد میشه در صورتی که تمام پنجره ها بستست 

یا وسایلم گم میشه بعد کلی گشتن میبینم همون جایی بوده که ۱۰دفعه گشتم 

باردارم بودم تو خواب مارمولک انداختن به جونم از ترس بیدار شدم دیدم سقط شده بچم 

یه وقتایی هم تو اتاقم بوی گوشت گندیده میاد بدون هیچ دلیلی 

موهامم تا کمرمه ولی یکی یه تیکه از موهامو کوناه کرده از پشت در صورتی که من مطمئنم هیچکس به موهام دست نزده

اینا بخاطر چیه 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
ایییی...من گزیه ام گرفت از ترس

😟😟😟😟وااای نور گوشیتو رو ب کنار نگیر شاید یه چیزی کنارته😵

عزیزم من یه ادم تحصیل کردم مهندسی خوندم رشته ام با عقل و منطقه اما نمیشه منکر وجود این چیزا شد

اگرم باشه جاری و ساری تو دنیای آدم ها نیست. همیشه فقط یه عده ان که به جد اصرار دارند که دیدند ولی بقیه اصلا ندیدند 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706