2703
2553
عنوان

اونایی ک تیرگی دور چشم دارن بیاین بهتون راه حل بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36582 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم رفتم روغن گیری کلی ازین روغنا خریدم پوستم اینقد حساسه فوری واکنش نشون میده.مثلا روغن‌ کرچک‌ز ...

شما فقط فک کنم روغن بنفشه و روغن گل سرخ بهت بسازه اینا طبع خنک تری دارن 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2456
نمیدونم رفتم روغن گیری کلی ازین روغنا خریدم پوستم اینقد حساسه فوری واکنش نشون میده.مثلا روغن‌ کرچک‌ز ...

منم هیچ روغنی ب پوستم نمیسازه حتی روغن درخت چای ک برای خود پوسته اما از این واقعا راضی بودم 

2714
برا چی خوبن عزیزم؟ 

روغن بنفشه همین برا دور چشم عالیه روغن گل سرخ هم برا لک و جای جوش و جای زخم و اینا شنیدم خیلی خوبه من الان که باردارم روی ترکای شکمم میزنم حس میکنم یکم کمرنگ تر میشن

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
میگم حتی اگر فقط بیست روز هم بزنیم باعث میلیا میشه؟

نمیدونم چه مدت استفاده باعث میشه گلم بیشتر برای اونایی که پوست حساسی دارن 

یعنی من نمیدونم چقدر درسته اما افرادی هم بودن که استفاده کردن و باعث میلیا نشده 

فکر میکنم بستگی به جنس پوستتون داره

منم هیچ روغنی ب پوستم نمیسازه حتی روغن درخت چای ک برای خود پوسته اما از این واقعا راضی بودم 

اره بعضیا پوستشون با این روغنا ماه میشه شانس ما اینه خواهر🙂 منم برم امتحان کنم فوری چشامو ببندم بخوابم نسوزه شاید.مرسی عزیزم از تجربه ت

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
روغن بنفشه همین برا دور چشم عالیه روغن گل سرخ هم برا لک و جای جوش و جای زخم و اینا شنیدم خیلی خوبه م ...

مرسی فداتشم برم بگیرم یه لک‌ کمرنگ‌اندازه عدس رو گونم‌افتاده تو مخمه برم بنفشه بگیرم شاید جواب بگیرم.❤️مرسی

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
مرسی فداتشم برم بگیرم یه لک‌ کمرنگ‌اندازه عدس رو گونم‌افتاده تو مخمه برم بنفشه بگیرم شاید جواب بگیرم ...

ان شاءالله

موفق باشی عزیزم

2706