2726

بچه ها من خیلی وقته ک شب بیدارم و روزا میخابم و دور چشمم حسابی تیره و خسته شده بود از کرم های دور چشم زیادیم استفاده کردم مثل لدورا و مدیلن و ... ولی خب تاثیر انچنانی نداشت حتی قیمت کرم هاام برام مهم نبود و حاضر بودم گرون باشه اما نتیجه بده اما بازم فایده نداشت ولی ی چیزی ک ب جرات میگم عاااااالی جواب داد و الان ۲۰روزه دارم استفاده میکنم و دارم تاثیرشو واقعا روی تیرگی چشمم میبینمم روغن نارگیله ک شب ماساژ میدم دور چشمم روغن نارگیل اصل کاملا داره سیاهی دور چشممو از بین میبره و مژه هامم خیلی بلند تر شده 

اگه استفاده کردین و راضی بودین حتما برام دعا کنید😘😘

و باید حداقل ۲۰روز استفاده کنید تا نتیجه بگیرید 

مرسی عشقم من از وقتی عینک میزنم اینطوری شده چشمم خیلیییییی ناراحتم حالا از کجا گیر بیلرم؟ اگه استفاده کردم و جواب گرفتم صد تا صلوات برلی خوشبختیت میفرستم؟حالا رو همه جواب میده؟ از کجا یاد گرفتی؟

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی عشقم من از وقتی عینک میزنم اینطوری شده چشمم خیلیییییی ناراحتم حالا از کجا گیر بیلرم؟ اگه استفاد ...

فدات بشم مهربونم 

از روغن گیری هایی ک تو شهرتون هست بگرد پیدا میکنی چون باید اصل باشه 

کلا روغن نارگیل اصل خواص خیلی زیادی داره و روی پاک کردن و تمیز کردن موثره مثل سفید کردن دندون و پاک کردن ارایش و همینطور از بین بردن تیرگی دور چشم ولی بازم تاکید میکنم باید اصل باشه 

ینی میره داخل چشمت یا از همون روی پوستت میسوزونه؟

نمیدونم رفتم روغن گیری کلی ازین روغنا خریدم پوستم اینقد حساسه فوری واکنش نشون میده.مثلا روغن‌ کرچک‌زدم صورتم شد قرمز برای ابجیم هیچی.نارگیل میزنم‌چشام میسوزه. خیلی پوست حساس بده دیووونه شدم از دستش. اما منم شنیدم روغن نارگیل اصل برا دورچشم خوبه.

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2706