2733
2734

داداشم 

منم ادم بی حوصله ای هستم ولی اونو چون دوست دارم بهش ج میدم اخراش ب ی جایی میرسیم ک میبینم دارم درباره فیزیک کوانتوم و فلسفه جهان موازی توضیح میدم بهش

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر من با رفیقاش تو مدرسه یه حرکتی یاد گرفتن که مثلا یکی رو ایسگا میکنن بعد ک حسابی مخ طرفو کار گرفتن میگن بچه خررررر کردددن چه حالی دارههههههه🤣🤣🤣البته پسرم به جای خر کلمه ی نی نی رو میذاره از ترس من😆😆ک البته این کارو رو من خیلی پیاده میکنه مثلا میگه مامااااان دستمو سوزوندم من ک با نگرانی میرم سمتش یهو میگه بچه نی نی کررن چه حالی دارهههه😀

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
2738
ماشالاخداحفظش کنه درکت میکنم😁

ممنون. جالب اینه که روزی چن بار دستشو میشورم وقتی میگم بیا دستتو بشورم زود میگه دستم مگه به چی بوده دوساعت باید توضیح بدم قانع بشه😭😭

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 

بچه خواهر من با ما مث بچه ها رفتار میکنه مثلا توپ رو می ندازه خودش وایمیسه میگه خاله بدو بدو برو بیارش. 

یا شبا تا همه رو خواب نکنه نمیخابه هی بلند میشه میگه بخواب دیگه بچه بخواب دیگه  دعوامونم میکنه

من دخترم ۱۹ ماشهشه. یسره میگه این چیه ؟مثلا میگم یخچاله میگه چرا؟ ینی چیکار میکنه. دوباره میگه این چیه ؟میگم کمده میگه چی توشه؟ میگم لباس. میگه لباسه منههههه

روانشناسی کودک