2733
2734
عنوان

بنظرتون اگه ۱۴روز از مبتلا بودنمون گذشت زنده موندیم بازم

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 59 پست
چجوری درمان شدین میشه بگین؟؟؟

هنوزم درمان نشدم با وجود اینکه ۲۰ روز داره میگذره

هیچ دارویی هم نمیدن. میگن تحمل کن تا بگذره

فکرشو بکن اینهمه روز من حس بویایی و. چشاییمو. از دست دادم میل ب غذا ندارم اونوقت هیچ درمانی نیس

فقط دارم گرمیجات میخورم

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوزم درمان نشدم با وجود اینکه ۲۰ روز داره میگذره هیچ دارویی هم نمیدن. میگن تحمل کن تا بگذره فکرشو ...

ای بابا ان شاءالله خوب میشی 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2731
علایم اولیه ت چی بود؟؟ 

احساس سرفه تو گلوم ولی سرفه نمیومد چهار پنج روز اونجوری بودم بعدش سرفه و پا درد و سردرد شروع. شد و بعدشم حس بویایی و. چشاییمو از دست دادم و. همچنان حسی ندارم

حس بویایی و چشایی تا ماه بعد برمیگرده نگران نباش

اره ولی تا اون موقع هیچی ازم نمیمونه

من تا بو حس نکنم گرسنه نمیشم الان کلا میل ب غذا ندارم

2738
حس بویایی و چشایی تا ماه بعد برمیگرده نگران نباش

الان فقط میترسم بعد. این مدتی ک قرنطینه بودم یهو بزنه ریه امو از کار بندازه خدایی نکرده☹️🤦🏻‍♀️

الان فقط میترسم بعد. این مدتی ک قرنطینه بودم یهو بزنه ریه امو از کار بندازه خدایی نکرده☹️🤦🏻‍♀️

نه عزیزم نگران نباش.اصن جدیدا کم پیش میاد به ریه بزنه.بعدشم معمولا از شروع هفته دوم میزنه به ریه و علائمشو ایجاد میکنه

بله

بینیتون هم کیپ میشد؟دخترم امشب بینیش کیپ شده میترسم خدای نکرده کرونا باشه

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...

مامان من گرفته بود اصلا نباید خودتون رو ببازین باید بزور هم شده غذا بخورین مایعات بخورین آب میوه طبیعی و میوه زیاد بخورین شیر بخورین اگه بیخیال تغذیه شین سیستم ایمنی میاد پایین و خواب استراحت زیاد داشته باشین دو هفته تا سه هفته بعد هم دیگه ناقل نیستین ولی برای اینکه خیالتون راحت بشه میتونین تست بدین

نگران نباش فكر كنم چند وقت كه بگذره علايمش كمتر ميشه و بهتر ميشى..

خانواده عموم اكثرا گرفتن عموم متاسفانه فوت شد ولى خانمش و پسرش هم كه همزمان با عمو مبتلا بودن خوب شدن 

چون ميگذرد غمى نيست🤷🏻‍♀️
2706