2726

بازم امکانش هس ک بعد. ۱۴روز واسه ریه مشکلی پیش بیاد و بلایی سرمون بیاد؟؟

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

بله خداروشكر 

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن ديگهههه خطر رد شده

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2728

شماگرفتین؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
سلام. من از امروز سرفه میکنم.. مداوم نه.. کرونادارم؟؟

امکانش هست

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

نه خدا نکنه ولی من شنیدم یکی از عوارضش سکته است از دکتر حتما بپرس بگو از کجا بدونم خونمون لخته شده یا نه ؟ آسپرین خوبه؟سرخود نکنیا از دکترت بپرس

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
بله

چجوری درمان شدین میشه بگین؟؟؟

زمان میبره تا انداما ترمیم بشه بسته به شدتش اما شما تا 14 روز دیگم ناقلین و باید کماکان قرنطینه بمون ...

من ۲۰روزه گرفتم و قرنطینه بودم دکترم گفت الان بعد. بیست روز واسه بقیه خطری نداری و راحت باش

خیلی میترسم.... چجوری بفهمم دارم یانه... علایم دیگه ی ندارم

تست بده یه آقایی باسردردفهمیده بودمبتلاس

نه خدا نکنه ولی من شنیدم یکی از عوارضش سکته است از دکتر حتما بپرس بگو از کجا بدونم خونمون لخته شده ی ...

ازمایش خون ازم گرفت چیزی نگفت ک لخته شده

حالا فردا میپرسم ازش

2706