2703
2553
عنوان

الان رفتم تو پیجش

2462 بازدید | 191 پست

تو پیج عشق سابقم دیروز عقد کرده الان رفتم دیدم عکس روز عقدشو گذاشته یه متن عاشقانه هم نوشته دارم میمیرم بغض گلومو گرفته مامان بیداره نمیتونم گریه کنم دارم خفه میشم همیشه این روزو کنارش تصور میکردم وقتی کنار یکی دیگه میبینمش انگار قلبمو آتیش میزنن فکر میکردم فراموشش کردم ولی امشب فهمیدم نه نتونستم واسه آرامش دلم دعا کنید الهی همه به عشقشون برسن من که نرسیدم

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

میترسم شناسایی شم وگرنه عکسشو میذاشتم 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2714

برو توالت یا حمام تا میتونی گریه کن ایشالا که مهرش از دلت بره بیرون و یه بخت سفید نسیبت بشه عزیزم

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
چی شد که بهش نرسیدی؟

عشقم یه طرفه بود 

[QUOTE=144370810]كاش نميرفتي كلا باكش ميكردي از حافظت اينجوري بهتر بود[/QUOTE

نمیتونم فراموشش کنم خیلی دوسش داشتم

2706