2737
2734
عنوان

الان رفتم تو پیجش

| مشاهده متن کامل بحث + 2476 بازدید | 191 پست
پس از ذهنت پاکش کن هیچ چیزی تو زندگی مهمتر از اخلاق نیست ببین گوش کن اخلاق خیلی مهمه

میدونم دارم همین کارو میکنم بهش گفتم یک هفته نیاز به تنهایی دارم و باید بلاکم کنی گفت باشه اما دروغ گفتم دیگه نمیخام برگردم امیدوارم بتونم سر حرفم وایسم چون خیلی بی لیاقته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زیاد معلوم نیست

همینو گذاشته بود عکس دیگه ای نداشت

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2731
میدونم دارم همین کارو میکنم بهش گفتم یک هفته نیاز به تنهایی دارم و باید بلاکم کنی گفت باشه اما دروغ ...

تحمل کردنه الانت می ارزه ب اونروزایی ک بخای کنار ی آدم بداخلاق زندگی کنی و پشیمون باشی.ایشالله ک میتونی گلم موفق باشی و خوشبخت 😘🌹💋❤

2738
اسی اصن قیافش معلوم نبود  ولی درکل واس چی عاشق این شدی ؟ ینی از چه ویژگی ایشون خوشت اومد؟ بهشم ...

پسر خوب و چشم پاکی بود ویژگی هایی که میخواستمو داشت نه هیچوقت بهش نگفتم‌ 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

منم شوهرم فامیل دورمون میشه، وقتی اومد خواستگاریم بعدش یکی از دخترای فامیل نزدیکشون بهم گفت که من عاشقشم، بعد من جواب رد دادم، بعد دختره ازدواج کرد بچه دار شد طلاق گرفت بعد اینا دوباره اومدن خواستگاری من جواب بله دادم

کو 😐😐

گذاشتم که

اخی... من عکس عقد دوست پسر سابقمو دیدم نمیدونستم بخندم یا گریه کنم والا یه عالمه گل با فوم و کاغذ کشی درست کرده بودن اصلا یه وضعی بود سفرشون انگار کاردستی بچه‌های پیش‌دبستانی بعد دور تا دورش روبان و کاغذ یادداشت ازینا که رنگای فسفری و نارنجی و صورتی جیغن بود و یه کله قند براش چشم گذاشته بودن خداوندااا😫

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
2706