2733
2734
عنوان

الان رفتم تو پیجش

| مشاهده متن کامل بحث + 2476 بازدید | 191 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بهش فکرنکن

انشاالله کسی سرراهت قرار میگیره و باهاش عشق واقعی رو تجربه میکنی که دیگه بفکر این ادمم نمیفتی

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
2731

بچه ها الان میذارم وایسید یه کم

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2738
منم خانوادم مخالف هستن و خیلی احساسیم ولی میدونم حق با خانوادم هست واقعا اخلاق نداره 

پس از ذهنت پاکش کن هیچ چیزی تو زندگی مهمتر از اخلاق نیست ببین گوش کن اخلاق خیلی مهمه

ببینید سریع بپاکم

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2706