2726
عنوان

الان رفتم تو پیجش

| مشاهده متن کامل بحث + 2476 بازدید | 191 پست
برو توالت یا حمام تا میتونی گریه کن ایشالا که مهرش از دلت بره بیرون و یه بخت سفید نسیبت بشه عزیزم

اره حتما اگه گریه نکنم میمیرم 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

ابن اتفاق واسم ۵ سال پیش افتاد هنوز ک هنوره گریه میکنم تا میبینم .اما سپردمش به خدا ..

تازگیا هم شنیدم رابطش داره به طلاق میکشه گندش در میاد ...

خدا خودش میدونهچیکار کنه خدا از حق خودش میگذره اما از حق الناس نه

مهندس ساختمان و معماری♡آرایشگر♡مربی بدنسازی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بزار شناسایی نمی شی بابا  من خیلی کنجکاوم اسی ،ینی کی اینطور دل تو را ربوده

اتفاقا همچین تحفه ای هم نیستا ولی دله دیگه بی صاحب سرش نمیشه😢

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

بچه ها وایسین میذارم خدا کنه کس و کارش اینجا نباشه

اینا اولشه بعدا میفهمی چقدر ب سودت بوده

موافقم بالاخره یکی حرف حساب شده زد

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
ببخش سوال میپرسم اما نامزدی خودت اخه یک بار عکس جهزیه هاتو گذاشته بودی

نه عزیزم نامزد نیستم چون وضعمون زیاد توپ‌نیست مامانم جهیزیمو تیکه تیکه میخره یه جا نمیتونم بخرم 

2706