2726

امروز همش بیحال بود ... خیلی نگرانم ‌‌‌ ... سرفه نمیکنه ابریزش بینی گلودرد نداره 

بون درد داره عرق هم زیاد میکنه الان چک کردم بدنش سرده اما کلی عرق کرده

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم ببر آزمایش بده من علائم بیشتری داشتم کلی آزمایش دادم گفت منفی

خدا  خیرت بده

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

قندش نیوفتاده که عزیزم ....

من بابام چند روز پیش کلی عرق سرد کرد بدنش خیس عرق بود ...قندش رو چک کردم ۳۷بود ...یکم بهش عسل دادم بعدم زنگ زدم اورژانس اومد

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
عزیزم ببر آزمایش بده من علائم بیشتری داشتم کلی آزمایش دادم گفت منفی

از ازمایشگاه هم میترسم ... شما مبتلا نبودی بعد ؟

کروناس دورازجون مادر منم اینطور بود

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
قندش نیوفتاده که عزیزم .... من بابام چند روز پیش کلی عرق سرد کرد بدنش خیس عرق بود ...قندش رو چک کرد ...

نمیدونم سر شب براش شربت درست کردم دادم بهش بهتر شد ... شایدم قندش باشه راس میگی اخه رژیم گرفته

کروناس دورازجون مادر منم اینطور بود

نگو تو رو خدا ... یعنی مامانت عرق سرد میکرد و بیحال بود ؟

نمیدونم سر شب براش شربت درست کردم دادم بهش بهتر شد ... شایدم قندش باشه راس میگی اخه رژیم گرفته

احتمالا قندش افتاده .... کاش بیدارش کنی یه چیز شیرین مثل عسل یا اب قند بدی بخوره ...افت قند خطرناکه ها

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
2706