2726
وای چقدر خوب عاشق همچین شخصیتایی هستم چجوری میتونی آخه آدم روحیشو انگاری میبازه 

همه هم بهم میگن از خود راضی ولی من مدیون ورزش و مادرم هستم ورزشم ی اعتماد ب نفس خاصی داد بهم مادرمم ک چون همیشه مثل دوستمه اعتماد ب نفس هم بهم میده همسرمم همینطور کلا خانواده تاثیر داره خانواده همسرمم اینطورین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره متاسفانه و حالم گرفته شد

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
تو منو ببخش😄 پسرا دخترهای دیوانه دوربرشون باشه ،همینجوری خر که هستن خر تر میشن کارهای نامعقول میکن ...

نه بابا گذاشتم شاد باشن دیگه چیزی بشون نگفتم😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
همه هم بهم میگن از خود راضی ولی من مدیون ورزش و مادرم هستم ورزشم ی اعتماد ب نفس خاصی داد بهم مادرمم ...

بله دقیقا. منم نظرم همینه خانواده خیلی مهمه ک متاسفانه کسی به من بها نمی‌داد بخاطر همین الان اصلا اعتماد به نفس ندارم و حتی ببینم یکی یه نگاه عادی بهم میکنه فک میکنم از روی تمسخره

🎉🎉🎉🎉