2733
2734
عنوان

هرشب منو نی نی تو دلیم باهم در نی نی سایتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 65 پست
موخوام😭😭😭😭

انشالله از هفته۱۹،۲۰به بعد😊🤪 منم دوست دارم زودی حرکتاشو حس کنم 

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از قبل زایمان مشکل شب بیداری داشتم ولی الان که اصلا دیگه نمیتونم شبا بخوابم ،شکمم بزرگ شده پهلو ب ...

ای وای چ سختتتت😟از کی به پهلو خوابیدی؟ من دکترم گفته از الان بخاب دیگه خیلی سخته اصلا عادت ندارم😫😫یعنی بدنم فلج میشه راحت نمیتونم غلت بزنم. پرلتون برای چیه عزیزم؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2731
انشالله از هفته۱۹،۲۰به بعد😊🤪 منم دوست دارم زودی حرکتاشو حس کنم 

از شونزده هفده هفتگی ب پهلو خابیدم البته بعضی وقتا بلند میشم میبینم به شکمم خوابیدم 

خ سخت نگیر تا ی ربع هم میتونی ب پشت بخوابی تا هفته بیست اینا 

ولی طولانی نشه دیگه 

چون بچه تو مایع قرار داره ازش محافظت میکنه ،ولی ی کم بزرگتر یشه ب پهلو هم حتی نمیتونی بخوابی چون تو پهلوهاس و سریع لگد میزنه و هشدار میده که جام تنگ شد😀😀😀

کلا سخت میشه خوابیدن ،نفس تنگی میگیری ،گرمت میشه 

پرلتون برای جلوگیری از زایمان زودرس میزنم و خ هم دردناک و جاش میسوزه

خابید . بعد گذاشتمش رو تخت اومدم کنارش بخوابم دیدم تو تاریکی چشماش باااااااز غش کرده از خنده . دو ما ...

ای جانم شیطونک فرشته ها میخندوندنش😄داداش منم همینطور بود البته من میترسیدم چخه چخه میکردم برن😀😂

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏
خوشبحالت😍انتظارت دیگه داره به پایان میرسه. نمیدونم اصلا چون فقط رو پهلو میخابم دکتر گفته دیگه از ال ...

زود میگذره عزیزم برای منم بعد ماه ۵ مثله برق و باد سپری شد

ولی دو ماه قبلش روز و شبم بخاطر تهوع و تنگی نفس سیاه شد 

عادت میکنی ب پهلو جوری که دیگه ب کمر نمیتوتی بخابی چون اذیت میشی

تکرر ادرارتم خوب میشه 

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏
2738
از شونزده هفده هفتگی ب پهلو خابیدم البته بعضی وقتا بلند میشم میبینم به شکمم خوابیدم  خ سخت نگی ...

ای وای من چقدر سخت. من کلا از قبل هم عادت داشتم رو کمر بخوابم فقط اونجوری خوابم میبرد. فکر کنم تا آخرش بشم مرده متحرک😭

چ آمپول خوبیه پس ،عیب نداره به دردش می ارزه😁

زود میگذره عزیزم برای منم بعد ماه ۵ مثله برق و باد سپری شد ولی دو ماه قبلش روز و شبم بخاطر تهوع و ت ...

آره برای منم نسبت به اولا زودتر میگذره. ولی سخت ترینش رو پهلو خوابیدنه، خدا کنه زودتر عادت کنم. وای نگو از تهوع😖، خداروشکر از شرش خلاص شدم😁

ایشالا نی نی دار میشی عزیزم وقت زایمان برات دعا میکنم

وای ممنونم😍😍😍

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2706