2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تومگ مجرد نیستی دختر🤔

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
2728
مرجع من خدا وپیغمبروقرانه هرچی ک توش نوشته باشه رو رعایت میکنم وقبول دارم

بله میدونم

ولی خب  مرجع لازمه مثلا در مورد بعضی چیزها کامل و جامع توضیح داده نشده یا مثلا تو اون زمان نبود مراجع تقلید ج با توجه ب دانششون  جواب سوالات این مدلیو میدن

مثل حکم نگاه کردن ب ماهواره

تو اون زمان که ماهواره نبوده اینجا وظیفه مرجع تقلیده ک وارد بشه و با توجه ب احکام ها و قران جواب بده

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2738
گفتم ک دخول نبوده.ارضاشدم دیگ    

چجوری🤪🤪🤪

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

وای استارتر خدانکشتت با شوهرم نامزد بودیم هرغلطی میکردم یامیرفتم دسشویی یاوقتی مامانم خونه نبود میرفتم حموم تند تند غسل میکردم بعد کف حموم رو با پارچه میلیمتری خشک میکردم😂😂

وای استارتر خدانکشتت با شوهرم نامزد بودیم هرغلطی میکردم یامیرفتم دسشویی یاوقتی مامانم خونه نبود میرف ...

دیگ چ کنیم اینم ی دوره ایه

پناه بر تو ک بی واژه مرا میفهمی.....
2706