2733
2734
عنوان

بیاید صادقانه از اوضاع مالیتون بگید.مستاجرید؟شاغلید چندتا بجه دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 74169 بازدید | 1468 پست

اوضاع ماليمون خيلي خوب بود اما همسرم کارخانه اش رو از دست داد

همسرم خونه داشت که اون رو هم از دستش درآوردند

بعد از اون دست به هر کاري زد تا الان نگرفته 

خودم کارشناسي ارشد دارم و شاغل قراردادي  

الان مستاجريم

سالهاست منتظر فرزنديم 

و سالها دکتر رفتيم و ميليون ميليون خرج کرديم 

دوقلوهام رو سقط کردم 

منتظر معجزه خداي مهربون هستيم که بهمون فرزند بده  

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
تاچن وقت پیش خونه داشتیم اماچون به اسم مرحوم پدرشوهرم بودخواهرشوهرام شکایت کردن خونه روفروختن و۴تابر ...

امضات.... منتظر اون روزم...

اما اونی که دلمو شکست رو نمیتونم ببخشم.... خدایا خودت دست به کار شو....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه پدر  شوهر خوبی خدارو شکر کن  تونی نی سایت که می ایم میبینم چقدر همه خوشبختن   گا ...

فدات شم خدا همه رو میبینه ..منم کم گناه نداشتم ولی هیچوقت با وجود کم لطفی ک ب بزرگی خدا داشتم ولی نا امید نشدم و همیشه ازش خواستم کمکم کنه و دستمو ول نکنه و همیشه به طور معجزه اسایی جوابمو داده ....ایشالله که به همه خاسته های دلت برسی

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2728
بله من خودم تهران هستم اما فروشگاه هم حضوری داریم که همدانه که یکی از دوستام اونجاس بله با اجازه اس ...

میشه یکم توضیح بدی منم تو فکر همین کارم اولش چطوری بود؟چقد سرمایه داشتی؟

همیشه به این فکر کن که خدا هست دل شکستن تاوان داره.دنیا دار مکافاته🌹😊☺

مستاجر مادر شوهرمیم یه بیست ملیون پیش دادم درآمد شوهرم دو سه تومان اصلان پستداز نداریم شوهرم بعضی موقعه هام تنبلی میکنه نمی ره سر کار در حالی که حدود سی ملیون مجردی جمع کرده داده مامانش برا مامانش همش کار می کرد پول می داده ساعت هفت می رفته سر کارولی الن نه برا من اصلان تلاش نمی کنه اصلان پول جمع نمیکنه

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

شوهر میگم برم کار کنم نمی زاره هم علاقه دارم برا کار هم به پول لازمم 

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
2738

مام از  زير صفر شروع كردين الان شكر خدا بعد ده سال دو تا خونه و دو تا زمين و ماشين و نزديك يه تومن كه زده بكارش يدونه پسر و يه فندق دوماهه تو راهي،خدا رو شكر ،خدا همه ي مشگلات همه رو حل كنه و همه تا ذوق دارن به خواسته هاشون برسن الهي امين

در تاريخ 99/9/9 بهترين اتفاق زندگيم ، معجزه ي زندگيم رخ خواهد داد،الهي امين

پنج سال ونیمه ازدواج کردیم یه پسر دوسال و نه ماه و یه دختر ده ماهه دارم خونه وماشین داریم ویه مقدارم طلا وکلی هم قسط 

خداروشکر تنمون سالمه بچهام جفتشون مریض بودن مردم و زنده شدم هیچی بالاتر از سلامتی نیست

پدرشوهر خر پولم دارم بالاخره از اونم یه چی میرسه تاحالا هزاری هم کمکمون نکرده سه تا ماشین داره سانتفه سوناتا ال نود اونوقت ما ماشین قراضه داریم چند تا خونه قلهک اون وقت ما خونه هشتاد متری جای خیلی معمولی داریم 

پول میلیاردی تو بانک ماتاآخر ماه هزار تومنم برامون نمیمونه 

گیلدا اگه یه مرد بدونی میخوادت وضعش وشرایطش اون ویا فراتر ازاونیه که میخوای از این شوهرت متارکه میکن ...

نه هرگز 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

توی نینی سایت هرچی بدبخت تر باشی بیشتر قبولت دارن😐 میگم چند تا تیکه جهیزیه خریدم خب گرون شده 

میگن تو که مجردی قصد ازدواج نداری بابات خواستگار راه نمیده؟؟؟؟ خب آخه یعنی چی؟؟؟؟ ما چون کل جهاز با خودمونه از همون موقع مجردی دختر میخریم حالا یه عده اومدن میگن توهم زدی😐

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️
2706