2737
2734
عنوان

بیاید صادقانه از اوضاع مالیتون بگید.مستاجرید؟شاغلید چندتا بجه دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 74169 بازدید | 1468 پست

همسرم استاد موسیقیه و شاگرد زیاد داره و توی صداوسیما بخش موسیقی هم کارمیکنه در آمدشو نمیدونم ..

بچه ندارم ۱۰ ساله ازدواج کردم یه تالار مراسمات داریم و یه خونه ویلایی ۲۵۰ متری ..ماشین همسرم سمند سورن خودم یه پارس ۸۹.. ..

اما دلم  این (.) قدر خوش نیست😔

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم و همسرم شاغلیم. الان مستاجریم ولی خودمون یک خونه داریم که اجاره دادیم. یه ماشین معمولی داریم. ماهی حدود 15 - 16 درآمدمونه و 5 میلیون اجاره و قسط میدیم. خودمم انشاا... به زودی شغلمو عوض میکنم و 4م حقوقم زیاد میشه. 8 ساله ازدواج کردیم. حدود 400 هم پس انداز داریم. خونه و ماشین هم همسرم زمان مجردی خریده. از بعد ازدواجمون دیگه پیشرفت مالی خاصی نداشتیم  ولی کلا خوب خرج میکنیم برای خورد وخوراک و ورزشمون. سختی نمیدیم به خودمون به خاطر همین پس انداز خوبی نداریم که بتونیم خونه بخریم.

صادقانه بعد از بیست سال کار کردن میشه گفت دغدغه های درجه اول مالی نداریم الحمدلله ولی نگرانی مالی د ...

به خدا قسم که هیچ چیز دلخوش بودن نیست..

من میخوام دارو ندارم بدم اما.....😔

بارداری سالمی داشته باشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2731

خودم ک دانشجوام هیچی درامد ندارم درامدم از تو جیب اقاهای محترمه زندگیمه🤭

شوهرم نظامیه و باغ پرتقال هم داره ک پدرش بهش داده هنوز سند نداده 

ی ماشین داره و ی خونه در حال ساخت ک انشالله تا عید تکمیله 

خودم ولی کلی طلا جمع کردم هرچی پول دم دستم بود طلاخریدم باطلاهایی ک کادوگرفتم و خانواده همسرم اوردن برا نشون و بله برون و عقد الان خیلی ان🤭

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
همسرم استاد موسیقیه و شاگرد زیاد داره و توی صداوسیما بخش موسیقی هم کارمیکنه در آمدشو نمیدونم .. بچه ...

عزیزم انشالله ک دلت هم خوش میشه غصه نخور 

پسرخاله منم وضعش میلیاردی بود ولی خدا بهش بچه نمیداد چندین بار آی وی اف کردن بی نتیجه بود بعد از ۱۷سال ک دیگه کلا قید بچه رو زده بودن خدا یه دختر بهشون داد 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
عزیزم انشالله ک دلت هم خوش میشه غصه نخور  پسرخاله منم وضعش میلیاردی بود ولی خدا بهش بچه نمیداد ...

فدای تو عزیزم 💋😘😘

چه کنم فعلا با این غم دارم زتدگی میکنم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثلا میخوام شروع کنم چیزی بدوزم انقدر استرس دارم که خراب شه عرق میکنم! عذاب میکشم تموم بشه حالا حرف ...

منم یه اخلاقی شببه شما دارم.خیلی با عشق و علاقه به یه کلاسی ثبت نام‌میکنم.خیلی با شور و شوق جلسه اولشو میرم.حلسه دوم رو هم.ولی جلسات بعدی رو با کلی استرس میرم.چون‌معمولا تمرین کافی ندارم.میترسم خوب تحویل ندم.خوب یاد نگیرم.خرابکاری کنم.من کلاس موسیقی میرفتم.گاهی از استرس حالت تهوع پیدا میکردم و زنگ‌ میزدم میگفتم امروز کاری برام پیش اومده نمیتونم بیام.خلاصه اینکه با وجود علاقه فراوان هیچوقت کلاسارو تا آخر ادامه نمیدم.کلاس خیاطی و کلاس رقص هم همینطور

خدایا شکرت  
2738
به خدا قسم که هیچ چیز دلخوش بودن نیست.. من میخوام دارو ندارم بدم اما.....😔 بارداری سالمی داشته با ...

یلدا جون گفتی این ماه سونو دادی اوکی بودی چی شد؟؟ موعد پریودت اومده؟؟ 

راستی شما کجای کرمانشاه هستی؟؟  

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
بقران من میگم عین واقعیته  فقط در حدی داشته باشی که زندگیت اوکی بشه

همون دیگه 

پول نداریم که زندگیمون اوکی  بشه

حسرت به دل موندم

اخه حرف سر  این است  که دیگه جوون هم نیستم  که به خودم بگم: خوب حالا   شاید خدا بهمون رو کرد و حسرت هامون رو برطرف کرد 

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045

کاش همه مشکلات مالی بود مهم دله باید خوش باشه ... من خودم مشکل مالی ندارم ولی حاضرم فرش توی خونمون رو بفروشم صاحب بچه سالم شم... 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
یلدا جون گفتی این ماه سونو دادی اوکی بودی چی شد؟؟ موعد پریودت اومده؟؟  راستی شما کجای کرمانشاه ...

عشقم گفت تخمک خیلی خوب بالغی داشتم بدون دارو رش کرده بود hcgزدم ۹روز پیش فعلا پریود نشدم ولی تخمدانم و سرسینم یکم درد میکنه که اونم عوارض آمپوله😔

فک کنم کیست شده😔!! من هستم زیبا شهر

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تازه یک سال و نیمه ازدواج کردم

خونه از خودمونه ولی هنوز ماشین نداریم

وضع مالیمون خداروشکر معمولیه دستمون ب دهنمون میرسه راضیم ام

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
عشقم گفت تخمک خیلی خوب بالغی داشتم بدون دارو رش کرده بود hcgزدم ۹روز پیش فعلا پریود نشدم ولی تخمدانم ...

نه چرا کیست بشه؟؟ خدا رو چ دیدی شاید باردار باشی ... امیدوارم خدا یه گوشه چشمی به ماها بکنه ... 

منم ۲۲ بهمن هستم خوشبختم😊

2706