2733
2734
عنوان

بیاید صادقانه از اوضاع مالیتون بگید.مستاجرید؟شاغلید چندتا بجه دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 74169 بازدید | 1468 پست

خودم به خاطر دوتا بچه هام فعلا خانه دارم شاید امسال دیگه برم سرکار شوهرم کارمند البته در کنارش شغل آزاد هم داره که اگه نداشت کلا هیچی نداشتیم  الانم خداروشکر خونه و ماشین و مغازه داریم فعلا شرایط بد نیست اما با این اوضاع گرونب که همه شاهدش هستیم هیچ تضمینی برای هیچ چیزی وجود نداره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تاچن وقت پیش خونه داشتیم اماچون به اسم مرحوم پدرشوهرم بودخواهرشوهرام شکایت کردن خونه روفروختن و۴تابر ...

خب نمیشد خودتون توافق کنید هر واحد و شما بردارید خونه پدرشوهرت مال خواهرشوهرت باش ؟

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

شوهرم کارمنده ‌

خودم خانه دار

یه دختر سه ساله

مستاجریم هر سال باید پول جور کنیم از حقوق قسط بدیم سخته خیلی سخت مخصوصا امسال

ماشین داریم ولی ب نام پدرشه برام دعا کنید😥

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
دو تا پسر ۱۷ و ۶ ساله.. با کلی زحمت تو ۲۰ سال ماشین آریزو ۵. ۴ تا خونه شرق تهران متراژشون۹۰.۷۰.۱۰۷ ...

خدا بیشترش کنه بی غم عالمی 

میشه برای رفع گرفتاریم صلوات بفرستین😍😍😍😍😍
2738
فالور فیک فقط باعث از بین رفتن یه پیج کاری میشه غلط ترین کار ممکنه

چرا از برنامه فالور بگیر فالو بگیرم فیک ب حساب میاد ؟

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

خونه داشتیم دادیم مغازه خریدیم الان ده ساله داریم میدووییم نمیتونیم خونه بخریم

هر چی ما میدوییم زمان و تورم از ما جلوتره

پدرم در اومده تو خونه ی مستاجری

خدا به همه ی مستاجرا کمک کنه

همه میگن خیلی خوب کاری کردین مغازه بهتره وسیله ی کار شه

آخه چه بهتری داره؟؟خونه و سر پناه که واجب تره

الان با پول این مغازه میشه دو تا خونه خرید

یه ماشین سمند داریم با چهار پنج تومن پول پس انداز خود مه

دو سه تکه طلا هم که تو این سالها خریدم

خدا برا همه درست کنه ان شاالله

تو رو خدا تحت هیچ شرایطی خونه و سقف روی سرتون رو نفروشید 

ما تو مغازه ی مستاجری دو تا خونه تونستیم بخریم

ده ساله که تو مغازه ی خودمونیم نتونستیم که یه کوچیکشو بخریم بس که وام ها بی برکت و نجسه

خونه وماشین داریم حقوق شوهرم12تومنه ولی3ماه یکبارم 20تومن بهش پاداش میدن،خودم خانه دارم،1دختر داریم

شغل همسرت چیه 

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
رییس بخشی از بانکه عزیزم. عزیزم ۲۰ سال سختی کشیدیم نتیجسم گرفتیم. یعنی سختی ک میگم ن سختیه الکی شا ...

سلام ببخشید چندتا سوال دارم ازتون. بنظرتون می ارزه؟ مثلا شما ممکنه خیلی چیزا رو دوست داشتید و نخریدید و پا روی دلتون گذاشتید الان این خونه ها خواسته های اون موقع دلتون رو جبران میکنه؟ ی چیز دیگ من و همسرم شاغلیم تقریبا 4 ساله ازدواج کردیم ی خونه ساختیم و ی خونه دیگ هم با کلی وام خریدیم اما نرسیدیم ماشین رو عوض کنیم وسایل خونم هم سادست چون اولویتمون چیزای دیگست ن دکور خونه. بنظرتون ما هم 20 سال دیگ سرمایه مون مث شما میشه؟ حس میکنم نمیشه چون قدیما اینجور نبود الان قیمت طلا و ارز ثانیه ای شده. برا همین از آینده میترسم

2706