2737
2734
عنوان

بیاید صادقانه از اوضاع مالیتون بگید.مستاجرید؟شاغلید چندتا بجه دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 74169 بازدید | 1468 پست
بيش از حد عذاب وجدان گرفتم از سر شب همش دارم گريه ميكنم آخه پول كمى نيست😢 مرسي از نظرت🌹

عذاب وجدان چی عزیرم خب اینا ی چیزای طبیعی هستن پیش میاد بعد وظیفه همسرته اصلا عذاب وجدان نداشته باشه. انشالله جور میکنه و پس میده دندون شما هم درست میشه طلاتون هم سرجاش هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نبابا وظیفه شوهرته منم همسرم تا بیس تومن میدونه بابد هزینه کنم حتی شده دو سه تومن دو سه تومن بهم بخو ...

برا دندون هزينه كنى؟آخه الان بيشتر خانما كمك خرجن بعد من اينجورى 😢

چون ميگذرد غمى نيست🤷🏻‍♀️
اره منم همین کارو میکنم راستی یه حرف بگم بخندیم هوس ماکرونی با سویا کردم الان چیکار کنم؟خخخخ

با کمال احترام دهنتو ببند الان مارم به هوس میندازی😂😂😂

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
2731
برا دندون هزينه كنى؟آخه الان بيشتر خانما كمك خرجن بعد من اينجورى 😢

وا کی گفته سلامتی تو از همه چی بالاتر هم خانوم خونشی هم مادر بچه هاش کی گفته همه کمک خرجن

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

دوتا جوجه دارم.یکی تازه دنیا اومده...شوهرمم ۱۵روز اصلا نیست وقتیم میاد تااستراحت میکنه خستگی رفع میکنه وبکارای خونه میرسه..هی استرس رفتنشو دارم نهایت تا خونه مادرم یبار بریم همین.زندگی بدون مرد خونه واقعا سخته...چیزی خراب بشه چیزی لازم داشته باشی کسی نیس کمکت بده دیگه هرجور باشه سرمیکنم چون واقعا سختمه بایه بچه دوماهه و کرونا برم بیرون...شوهرمم تومحیط کارش خیلی عصبی میشه خونه هم که میاد اعصابش کشش نداره خلاصه فقط اعصاب خرابشوبرام میاره دریغ ازیه ذره محبت😢

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤
خیابون گرد نبود اتفاقا خاطرشو خیلی میخواستم اخه تو نمیشناسیش

باز تو یه قیافه داری که امیدی باشه بخاطر اون ازدواج خوبی داشتی باشی

من که همونم ندارم قدمم کوتاه

ببین از تو بدبخت ترم هست😊💔

کاربری برای دونفر می باشد😌
2738
دوتا جوجه دارم.یکی تازه دنیا اومده...شوهرمم ۱۵روز اصلا نیست وقتیم میاد تااستراحت میکنه خستگی رفع میک ...

دوتا جوجه بچه هاتو میگی😂😂😂

خیابون گرد نبود اتفاقا خاطرشو خیلی میخواستم اخه تو نمیشناسیش

مثلا گفتم خیابون گرد. خواستم ارزش واقعیشو بگم. میدونی خواهر کوچیکه من تو دانشگاه با یکی آشنا شده بود میگفت خیلی خوشگله. همه دخترا دوسش داشتن ولی اون خیلی مغرور بود با کسی دوست نمی شد. به خواهرم درخواست دوستی داد برا آشنایی و ازدواج چند مدتی باهم بودن یه روز تو ماشین این پسره خواست کمی به خواهرم نزدیکتر بشه خواهرم خیلی ناراحت شد با کیفش زدش و از ماشینش پیاده شد. اجازه نداد حتی پسره دستش رو لمس کنه. پسر خیلی از کارش پشیمون شد و هر کاری کرد تا از دل آجیم در بیاره ولی آجیم گفت تو منو برا بازی میخواستی .الان با یکی نامزد کرده به زیبایی قبلی نیست ولی خیلی بهتر و عاقل تر و خانواده دارتر از اونه. مثل داداش ماست. خواهرم خیلی خوشحاله که قبلی نشده. تو اگه اجازه ندادی یه تر بهت دست بزنه نشونه عیار بالای تو و ببخشید لاشی بودن اونه چون اگه دوست داشت با این کار ولت که نمیکرد بر عکس می فهمید چقدر پاکی. 

سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار
مثلا گفتم خیابون گرد. خواستم ارزش واقعیشو بگم. میدونی خواهر کوچیکه من تو دانشگاه با یکی آشنا شده بود ...

👍👍👍👍👍🙏🙏

2706