2737
2734
عنوان

بیاید صادقانه از اوضاع مالیتون بگید.مستاجرید؟شاغلید چندتا بجه دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 74169 بازدید | 1468 پست
تو فامیل از همه کمتریم  از همه کلا خیلی بدبختیم  هیچ کس تو فامیل از ما بدبخت تر نیست&nb ...

خدا نکنه چرا اخه

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حدودا ۴ماهی میشه ، شکر خدا بد نیس چون به سود کم قانعیم ما ولی خب تبلیغات قوی میخواد

فالوور میخرین پیجتون معرف میشه؟؟

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
2728

شوهرم مهندس عمرانه ولی  داره تو شرکت کارگری میکنه با حقوق ۳ نهایتا ۳و نیم.

مستاجریم.یه پراید داریم و چندتا تیکه طلا.

تنتون سالم پول مهم نیس

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2738

شوهرم تو آژانسه 

یه بچه دارم.دومی هم داره میاد

مستاجرم

با این اوضاع کرونا خیلی بد شده اوضاعمون

خونه نداریم

یه پراید داریم و بیست ملیون پس انداز 😑🤐

در تاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🥰
حدودا ۴ماهی میشه ، شکر خدا بد نیس چون به سود کم قانعیم ما ولی خب تبلیغات قوی میخواد

چقدر هزینه کردین برای تبلیغ ؟ شما با کسی که مشاوره کسب و کار اینترنتی میدن یا دوره ی آموزش دارن مشاوره داشتین؟ 

2706