2410
2553

البته هرکی دوست دار من خودم شوهرم کارمند دوتا بجه دارم سرمایه خاصی ندارم جز خونم ک دوتا ست یکیش هفتاد متری یکیشم شریکی خربدیم ک میخوایم دوتاشو بفروشیم یواحد ۸۰ ۹۰ بگیریم ترجیحا تک واحدی.ماشینم ک فعلا نداربم درامد شوشوام تقریبا هشته ک البته قصدم زیاد میدیم.شما چطور

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

قسط دلبندم 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خودم که بیکار وعلافم یه درسی هم میخونم این وسط

خونه وماشینو پدرشوهرم خریده شوهرم برای خریدش زحمتی نکشیده

البته کار میکنه کارشم سخته اما باتوجه به این یه سال از زندگیمون میگذره اگه پدرشوهرم نبود اینارو نداشتیم

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....

مستاجر شوهر کارگر حقوق ۳و نیم دوتا بچه بدون ماشین بدون پس انداز . منو این همه  خوشبختی محاله محاله محاله. دغدغه ما جور کردن پول رهن است 

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍
2714

ماشاالله درآمدتون خوبه هر دوتاتون شاغل خیلی کارها میتونین بکنین من اگه شاغل بودم الان واسه خودم خونه و ماشین داشتم حیف،مستاجر نیستیم یدونه بچه داریم با حقوق بخور و نمیره شوهرم با هزارتا وام و قسط 

همسرم مهندس عمران تو ی شرکت کار میکنه خودمم مهندس عمران ولی خانه دارم پیج لباس زیر زنونه دارم ۶ماه ...

ببخشید میشه بگین پیجتون رو کی زدین خوب فروش دارین آخه من میخوام همینکار رو انجام بدم البته پیج کاری دیگه ایی دارم و کار میکنم بد نیست

تاچن وقت پیش خونه داشتیم اماچون به اسم مرحوم پدرشوهرم بودخواهرشوهرام شکایت کردن خونه روفروختن و۴تابرادرروروانه مستاجری کردن(هرکدوم یه واحدداشتیم)..الانم مستاجربادرآمدمتوسط ویه بچه ۹ساله

همسرم نظامیه خونه نداریم هنوز ولی ماشین داریم

عه همسر منم ک نظامیه

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
2706