2726
عنوان

شوهرم هیچی واسم نمیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2367 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهر منم از هیچجا هیچخبری نداره تنها میپرسم میگه سلامتی واقعا احساس میکنممنو محرم خودش نمیدونه ذاتا ...

اره منم همین حسو‌ دارم ، احساس میکنم منو محرم کاراش نمیدونه

🌸برای حاجتم یه صلوات مهمونم میکنید🌹🌹🌹
امشب دلم میخواد شوهرم بمیره راحت بشم

منم چن وقت پیش همین دعا رو کردم..چشمت روز بد نبینه..شب خواب دیدم سر قبرش نشستم..عکسشم رو قبرشه‌‌‌...واای موها بدنم سیخ میشع..اینقد تو خواب زجه زدم و فریاد زدم و به خودم میپیچیدم از ناراحتی ک وقتی بیدار شدم .دیدم بالا سرمه .پریدم گرفتمش بغل .گفتم خدایا شکرت ک یه فرصت دوباره بهم دادی😅😅😅اونم بدبخت از همه جا بیخبر ..ففط نگاه میگرد ..میگفت خوبی تو؟؟مطمئنی؟؟

باهوش بازی دربیار

از زیر زبونش بکش

بابامم اینجوریه ،خونه پیش خرید کرد بمون نگفت

تا الان که داره تکمیل میشه دیگه

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
منم چن وقت پیش همین دعا رو کردم..چشمت روز بد نبینه..شب خواب دیدم سر قبرش نشستم..عکسشم رو قبرشه‌‌‌... ...

😂😂😂

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

مردا همشون اینطورین. منتها یه موقع های میاد میگه چندروز دیگه موعد چکمه. یابه فلانی بدهکارم, منم میگم به من چه مگه خوش گذرانی تومیگی که بدبختیا ومیاری پیشم میگی 

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌
بهتر سر کمتر دردسر کمتر منکه خودم از شوهرم نمیپرسم زیاد بیکاری اعصابتو خرد میکنی قبلا تاریخ دقی ...

اخه من پسرم الان شیش ماهش نشده ، دو سه ماه پیش که کرونا بود واسه دخترم میخواستم لباس خونگی بگیرم واسه خاطر کرونا نمیخواستم برم بیرون چون بچه کوچیک‌هم دارم ، خواهر شوهرم حدودا یک تا یک و نیم لباس خونگی‌واسه دخترم و پسرم گرفت ، من امشب با چیزای دیگه که این چند روز دیدم مطمئنم کارت شوهرمو برده خریده ، پا خودش پیش من حسابشون میکنه منه احمقم کلی تعارف باهاش که باید پولشونو بگیری

🌸برای حاجتم یه صلوات مهمونم میکنید🌹🌹🌹
اخه من پسرم الان شیش ماهش نشده ، دو سه ماه پیش که کرونا بود واسه دخترم میخواستم لباس خونگی بگیرم واس ...

همینکه فهمیدی یعنی احمق نیستی...خیلی هم باهوشی.حالا الان ک گذشت..دیگ برا خودت بعد کرونا و بچه هات خودت خرید کن..بعدم اون ک  عمه بچه هاته..زیاد سخت نگیر..

شوهرمن کلاساکته،مرداکلا بیشتراینجورین یه خلوت خاصی دارن،ولی خب پول وچقدرپس اندازداره میدونم،خانوادا شوهرکه نمیان همه چیشونوبگن،من سادم فرت میگم،شوهرمم می خوابه خستس،میام این سایت خالی میشم،به دیگران توو واقعیت میگی نه درکت میکنن نه چیزی تهش میگن خوشی زده زیردلت

اخه من پسرم الان شیش ماهش نشده ، دو سه ماه پیش که کرونا بود واسه دخترم میخواستم لباس خونگی بگیرم واس ...

خو حداقل خرید که کرده

تو خوبی ما کربلا رفته بودیم از کارت خودمون برامون گل و برا پسرم اسباب بازی گرفته بودن به عنوان کادو

من و شوهرمم فهمیدیم

تازه کلیم خوشحال شدیم

ولی فازمونو نمیدونم چی بود😉😆😂😂😂

2706