2726

دوستاي گلم حقيقتش به پسري كفتم بيا كات كنيم گفتش نرو من دوستت دارم بهش فرداش پيام دادم بعدش اونم تا ١٥روز انلاين ميشد ولي سين نميكرد ديگه هر چي از دهنم در اومد بهش گفتم گفتم زمين گرده يكي سر خودت مياره اگه دوستم نداشتي از اول چرا بهم نگفتي بهم ميگه يعني من دوست ندارم؟؟؟؟؟من كه هر بار دارم بهت ميگم دوستت دارم تو عزيزمي و اينا.منم گفتم پسورد ميدي يا بلاك گفتش اين طوريه ديگه/أخرين حرفشم اين بود مريم من ميدونم تو دختر خوبي هستي ولي نميدونم چرا عصبي هستي/منم گفتم باااااااي اقا براي هميشه بلاكشم كردم ٥روز بعد از بلاك درش اوردم الان حدود ١٥روز شده /من دو روز قبل بهش تو واتس پيام دادم من و ببخش عصبي بودم فكر كردم با دختر يگه اي هستي همه حرفاي دلمو بهش زدم اين ان شد ولي اصلا سين نكرد به نظرتون چرا يه پسر ان ميشه سين نميكنه حتي بلاككممم نميكنه😯يعني چرا اين كار رو ميكنه اينم ميدونم كه دوستم داره أزم ناراحته به نظرتون برميگرده خواهشا انرژي منفي ندين يعني ديگه برنميگرده ؟؟؟؟🥺🥺😔😔😔😔

شاید علامت خوندنش غیر فعال کرده

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تنها نیس

هیچ پسری تنها نیست ....همراه اول😂😂😂

ولی بی شوخی، الان متاهل ها تو هر ۳تا ۲تاشون خیانت میکنن مجرد پیش کش

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

منم چهارساله دارم با همچب آدمی سرکله میزنم هی میومد هی میرفت دوس هم نشدیم نمیومد فابم شع... چندین ماهه بلاکش کردم ک بره چند روز درآوردم از بلاک دیدم باز همونه ازواجی نیس باز بلاکش کردم با اینکه خیلی عاشق شم.... توم زوتر خودت نجات بده اون اگر میخادت نمیذاره ی لحظه حتی تنها بمونی خاهشا بیا از خریت بیرون بساطم اونا تنها نیستن عزیزم منم مث توم ولی تصمیم گرفتم قوی باشم و ولش کنم هرچند که میدونم بازم میاد سمتم ولی دوس نیسیم دیگه نمیذارم منو بازیچه دستش کنه

هیچ پسری تنها نیست ....همراه اول😂😂😂 ولی بی شوخی، الان متاهل ها تو هر ۳تا ۲تاشون خیانت میکنن مجرد ...

برای چی برای روح خودت ارزش نذاری خودت کوچیک کنی در حالی ک تو تک پر اونی و اون به چشم ی تفریح بهت نگاه کنه؟ 

ميدونم حالا چيكار كنم برگرده

برگرده چکار کنی؟ چشات  وا کن و ازش بخاه تکلیف تو روشن کنه نکرد خودت روشن کن کسی ک بخاد همسرت شه حالت و بد نگه نمیداره ناراحت کننده اس ولی تلخه فکر نکنم این مرد آینده ی زندگی ات باشه عمرت به پاش نریز 

2706