2726

لطفا اگه واقعا از کارشون مطمعن هستید معرفی کنید

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

فردیس و مارلیک ول کن برو خیابون شریعتی کرج ساختمان کهن رو ب روی بیمارستان امام خمینی 

دکتر یگانه مکری باسواد ترین دکتره یعنی 

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فردیس و مارلیک ول کن برو خیابون شریعتی کرج ساختمان کهن رو ب روی بیمارستان امام خمینی  دکتر یگا ...

خیابون شریعتی تهران؟َشما خودت رفتی پیشش؟من واسه ناباروری میخوام برم

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
2728
ببین من خودم تو فردیسم دکترخوب نیست برو کرج پیش دکتر لیلا ملاحسنی یا شیبا ماهرمن بعداز سه سال نازایی ...

شما پیش کدومشون رفتی؟مشکلتون چی بود

شما پیش کدومشون رفتی؟مشکلتون چی بود

پیش شیبا ماهر و شوهرش که خودش متخصص رنان وشوهرش ارولوژیست من شوهرم واریکوسل داشت خودمم تنبلی الانم تحت نظر لیلا ملا حسنی واقعا دکتر خبره ایی هستش

خیابون شریعتی تهران؟َشما خودت رفتی پیشش؟من واسه ناباروری میخوام برم

مهذرت میخوام ببین الان دیدم خیابون شهید بهشتی کرج روبروی کوچه ی بیمارستان امام خمینی 

واسه ناباروری نه اما کیست و عمل و اینا مامانم داشته حتی دارو و تشخیصشم همونه رد خور نداره خیلی دکتر باسوادیه اگه بگه مشکلت اینه مطمئن باش همونه چندین ساله مامانم میره منم رفتم عالیه تشخیصش 

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
پیش شیبا ماهر و شوهرش که خودش متخصص رنان وشوهرش ارولوژیست من شوهرم واریکوسل داشت خودمم تنبلی الانم ت ...

بعد از چند جلسه باردار شدین؟منو همسرم مشکلی نداریم ولی نمیدونم چرا باردار نمیشم

مهذرت میخوام ببین الان دیدم خیابون شهید بهشتی کرج روبروی کوچه ی بیمارستان امام خمینی  واسه ناب ...

م واسه ناباروری میخوام برم

م واسه ناباروری میخوام برم

متخصص عزیزم متخصص زنان و زایمان و ناباروری 

یه دکتر هست یعنی سر میشکنن براش ادرس مطبشو ب هرکسی نمیدن یعنی دیگه اخرشه تبلیغ الکی نمیگم بخاطر خدا میگم مطبشم ادرسشو نمیدونم باز از گوگل و اینستا شاید پیداش کنی

دکتر شیرین گودرزی فوق تخصص نازایی 

شش ماه دارو داد گفت اگه جواب نگرفتین شوهرت بره عمل درست ماه ششم جواب گرفتم

خداروشکر گلم 

حالا که مادر شدی بهشت زیرپاهاته میشه واسم دعاکن عاقبت ب خیر بشم مشکلم باشوهرم حل شه 💔💔خیلی بدم خدانگام نمیکنه

متخصص عزیزم متخصص زنان و زایمان و ناباروری  یه دکتر هست یعنی سر میشکنن براش ادرس مطبشو ب هرکسی ...

مرسی عزیزم

چشم انشالله به حق امام رضا که به من داد دامن شماهم سبز میشه

لطفا اسه منم دعا کنیدمامان بشم زودتر

2706