2726
عنوان

بد دهنی شوهرم +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 10965 بازدید | 146 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وضعش خرابه باید دلتو دریا بکنی ببین میتونی یان اگه اون یکی بگه تو دوتا بگی آخرش عین جنگ زده ها میشه ...

اووووووه بعدازسالهاااااا 

که دیگه چیزی ازجووونی زن نمیموننه

😤😤

حرف اندازه نوها سرم زدم من تو زندگی با این آدم رد دادم اصلا نرمال نیست خیلی الکی قاطی میکنه بیخیالش. ...

نمیدونم چی بگم عزیزم

هرکاریو میدونی درسته انجام بده

ایشالا خدا ب دلت آرامش بده

البته منم دارم زجر میکشم حرفتو میفمم تا حدودی اما من داداشمه نه شوهرم...

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!
2728
نمیدونم چی بگم عزیزم هرکاریو میدونی درسته انجام بده ایشالا خدا ب دلت آرامش بده البته منم دارم ...

خیلیم دوسش دارما اما رفتاراش منو داره زده میکنه از خودش

بسیار تعصبی و شکاکه

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!
روانشناس میتونه تشخیص بده این صلاحیت داره یا ن 

روانشناس مون یه خانم احساسی بود که ماهر نبود این میگفت دوستش دارم میخوامش بهش شک دارم میگفت حق داره خخخ

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ و باز هم‌ماجراهای عاطی۷۴ و همسرش فاز بعضی کاربرا رو متو ...

منم نظرم همینع شوهرمنم ی جواری مث این اقاس ولی نع تاحدی ک ایشون هس همع میگن ازدوس داشتن زیاده ولی من این نظروندارم میگم این دوس داشتن نی ی نوع مریضیه 

خدایا خودت کمک کن ک مردم سرزمینم دوباره بخندن الهی آمین
اووووووه بعدازسالهاااااا  که دیگه چیزی ازجووونی زن نمیموننه 😤😤

بله خب آدم خسته و پیر میشه ولی خب خودش باید تصمیم بگیره 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

ببین عاطی الان باهم قهرید بعدش که آشتی میکنید 2 روز باهم خوبید به فکر بارداری هستی

تو رو جدت قسم بچه نیار یه طفل معصومم پاسوزخودتون نکنید شما از 12 ماه سالو 11 سال 10 ماهو باهم قهریدتو اکثر تاپیکات بودم

جان هرکی دوست داری فکر بچه رو از سرت بیرون کن

اها خو از اول بگوووووو 

هیچی برو تاپیک قبلم این اسها مال چندوقت پیش بود هر وقت من تلفن ج ندم یا پشت خطی داشته باشم اینطوری میکنه.

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2706