2733
2739
التماس دعا ❤️

زنده باشید و حاجت روا ان شاءالله 

محتاجم به دعا  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
خدا کمکت کنه..شفای عاجل به حق علی ع

آمین ممنونم عزیزم

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به گذشته هام . عمری که تباه شد . 

هر شب میگم اگا برمیگشتم به گذشته هام از هیچکس و هیچ چیز نمیترسیدم و  مردم و فک و فامیلا رو تکه تکه میکردم و ابروشونو میبردم و ...  

جلوی پدرو مادرمم می ایستادم نمیذاشتم برای خودم  و زندگیم اونا تصمیم بگیرن .

میزدم توی دهن همه 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
التماس دعادارم تروخدامابینش ی دعا واسه زندگی درب وداغونم بکن

توکل به خدا

حاجت روا بشی و خدا بهت آرامش بده ان شاءالله  

محتاجم به دعا  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

ب خاطرات روزای اول ازدواجم ب ذوقی ک داشتم واس ی رنگ موی ساده و به همه ارزوهایی ک حسرت شدن...فردا باید برم واس طلاق توافقی

هرکس خدا را وکیل خود قرار دهد,خدا اورا ناامید نخواهد کرد... 
توکل به خدا حاجت روا بشی و خدا بهت آرامش بده ان شاءالله     محتاجم به دعا    

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2706