2733
2734
عنوان

خونه كنار مادر شوهر

441 بازدید | 34 پست

ما تو يه محل بوديم ولي مستقل 😍

شوهرم زد تو كار ساخت و ساز و خونمونو فروخت رفتنمونم كه قطعي شد مادرشوهرم گفت اونم مياد اون ساختمون 😭😭😭يعني ادماي بشدت تو مخي هستن مهمون بياد چك ميكنن بي اجازه ميرن وسايلمو برميدارن خراب ميكنن بي اجازه خوراكي برميدارن 

دلم نميخواد برم اون خونه ولي چاره ندارم ميدونم اونجا بچه دارم بشم بدتر اذيت ميكنن بچمو داغون ميكنن 

راهي هست نرم مثلا تو قران دعايي هست بنويسم ازش شوهرم نره اونجا از اونجا بدش بياد!؟

يعني برم بدبختيمو به جون خريدم چون حتي به خواب ادمم كار دارن حالا با وجود فاصله خواهرشوهرم هرروز اينجاس

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وااااااااای خیلی سختههههه

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب

وا خب خونه خودتونه نزار بیاد.دعا چیه؟؟راحت بگو به شوهرت بگه بهشون که میخواین مستقل باشین و تمام.

نمیدونم اینهمه ترس از خانواده شوهر از کجا نشآت مبگیره؟؟

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواستم بگم فقط طلاااااق 

دیدم مادرشوهرت از صدتا طلاق بدتره

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
وا خب خونه خودتونه نزار بیاد.دعا چیه؟؟راحت بگو به شوهرت بگه بهشون که میخواین مستقل باشین و تمام. نم ...

ميگه خب مستقليم اونجا تو يه خونه نيستيم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تحت هیچ شرایطی نرو من موقت رفتم هف سال اسیر شدم الان ارامشمو با دنیا عوض نمیکنم

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2738

اینطوری نمیشه ،باید حرف بزنی و بگی از بعضی رفتارها خوشت نمیاد،می دونم گفتنش آسون هست و انجامش سخت اما باید بفهمن رفتاراشون تو رو ناراحت می کنه،این وسط ممکن هست همسرت هم ناراحت بشه ولی به نظرم کار خودت رو بکن 

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦
تحت هیچ شرایطی نرو من موقت رفتم هف سال اسیر شدم الان ارامشمو با دنیا عوض نمیکنم

شب و روزم گريه تو تنهاييمه شوهرم قبول نميكنه تو سرش نميره اصلا😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینطوری نمیشه ،باید حرف بزنی و بگی از بعضی رفتارها خوشت نمیاد،می دونم گفتنش آسون هست و انجامش سخت ام ...

ميدونم ادم درستي نيست ببين سينه كثيفشو مينداخت دهن نوه جاريش تو دهنش پسته له ميكرد به بچه ميداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شب و روزم گريه تو تنهاييمه شوهرم قبول نميكنه تو سرش نميره اصلا😭

الان راضیش کن نرو وگرنه بری دیگه تمومه

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2706