2733
2734

دوستای گلم من چند وقت پیش یه اتفاق خیلی بد واسم افتاد که باعث شد بازوم رو جراحی کنم پلاتین بذارم ک همین باعث شده محدودیت حرکتی واسه دستم‌پیش بیاد و نتونم آرنجم رو کامل صاف کنم و حتی انگشت کوچیک دستم بی حس و حرکت شده...زانوم در رفت و کلی عوارض دیگه ک ب حد مرررگ اذیت شدم و اون روزا مرگ رو ب چشم دیدم و از جونم گذشته بودم...

یادمه وقتی از اتاق عمل بیرون اومدم ب حدی از درد جیغ زدم که گلوم خراش برداشت و تا دو هفته نمیتونستم حرف بزنم و غذا بخورم

یادمه با هر جلسه فیزیو تراپی ک میرفتم‌ مرگ خودم رو از ته دلم از خدا میخواستم‌...

...حالا من برا اینک بتونم از بیمه استفاده کنم و حق اون روزایی ک انقد زجر کشیدم رو بگیرم باید شکایت میکردم..

رفت و امد واسه پرونده خیلی زیاده تو کلانتری و دادگاه ها..چون اونی ازش شاکی شدم همش تو رای قاضی اعتراض میزنه و روند پرونده عقب میفته و رفت و امد من هم بیشتر میشه...

اینم بگم‌که دیه ای که واسم تعیین شده یه چیزی حدود ۶۰ ۷۰ تومنه..

دیروز صبح از کلانتری زنگ زدن‌گفتن باید بیای واسه امضا یه سری مدارک

با همسرم ک درمیون گذاشتم(ایشون نظامی هستن خودشون ولی منطقه ای دیگه)

بهم‌گفت درد و سرطان بخوری نمیخاد دیه بگیری با این سن کمت افتادی تو کلانتری ها و دادگاه ها

خبر مرگتو بیارن که بی آبروم کردی😔😔😔

من هیچی نتونستم بهش بگم‌چون انقد دلم شکست تمام اون سختیایی کشیدم اومد جلو چشمم..زبونم لال شد

دلم نمیخاد باهام حرف بزنه ازش بدم اومده اون شاهد تمام درد و زجرایی من کشیدم بود چرا باید اینجوری بهم بگه...

مگه این‌پول حق من نیست؟؟؟همه میگن بگذر ک این پول بیشتر درد و مرض و بدبختی برات میاره انگار پول حرومه...خیلی دلم گرفته ...شوهرم بهم‌میگه پولو ک گرفتی اتیشش بزن تو خونه من نیارش..هیچکس پشتم نبود رو ویلچر میرفتم دنبال کارای شکایتم... هیچکدومشون همرام نمیومدن دلم از بی کسی خودم‌گرفته ...من یه دختر ۲۳ ساله ام تو این سن اینجور داغون شدم نباید خسارت این از کار افتادگیم رو بگیرم؟؟؟ینی حرومه؟؟

تروخدا یه چی بهم بگین دلم اروم بگیره خیلی حالم‌بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا من سر رشته ای ندارم اما خیلی واست ناراحت شدم...ان شالله رنگ خوشی رو ببینی ❤🌸

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     

از شیر مامانت حلال تره

برو بگیرش 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2738

نه گلم منم دنبال کار دیمم حقته درکت میکنم

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706