2726
عنوان

معجزه خداوند

339 بازدید | 16 پست

خدایا ازتو معجزه ای میخواهم معجزه ای بزرگ در

حد خدا بودنت تو خود بهتر میدانی معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…

ناامید نیستم  .....

لطفا التماس دعا😢😞

عزیز دلم ناامید نشو معجزه خدا زمان خودش میدسه شک نکن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم سلام شبتون بخیر نا امید نیستم عزیزم 

سلام عزیز شب شما هم بخیر میدونی خدا صبوره ما هم باید صبرمونو ببریم بالا بهت میده اما به وقت خودش نه به وقت ما😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728
انشاالله

ان شاءالله شما چند سالتونه

منم معجزه میخواااااام خدا جونم 

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
شما هم‌ننوشتید😁

من ۲۵😆

بعدا یادم بیار بهتون بگم😁

چرا الن نمیگی جر نزن😢

واسه منم دعا کنین انقدر دعا واسه زندگیمون گرفتن شوهرم دیگه اصلا حتی نمیخواد منو ببینه دعا کنین خدا و ...

انشاالله ک بحق عظمت و بزرگیش مشکلتون رو حل کنه

واسه منم دعا کن😞🙏🏻

2706