2733
2734
عنوان

کرونا.بیاید تعریف کنم.

188 بازدید | 5 پست

چند شب پیش منو مامانم ساعت ده شب رفتیم تو بلوار روبه روی خونمون نشستیم.از بس بیرون نرفتیم داشتیم میترکیدیم یهو همسایمون اومد نشست و چسبید به ما یه ساعت تعریف کرد از دبیرستانش تا عروسیش و بچه هاشو عروسو داماش. 

بعدش اومدنی برگشت گفت تازه از بیمارستان اومدم خواهرشوهرم کرونا داشت😑😕رفته بوده پیشش مراقبت. تازه میخندید میگفت من که اصلا نمیترسم ولمونم نمیکرد زوری از دستش در رفتیم.

حالا از اینورم من ناخن کارم تو سالن کار میکنم همه ی این روزا ماسک داشتم.صاحب سالن یه خانومه سی سالست.هر چی بهش میگفتیم ماسک بزن عین خیالش نبود.روزانه بیست تا مشتری راه انداخته.

حالا امروز اعلام کرد که من تا یه ماه نمیام سالن.کیستم ترکیده.😑😑😑

ولی اونجور که شواهد میگه حدس میزنم کرونا گرفته باشه و خدانکنه واقعا که نداشته باشه وگرنه معلوم نیست به چند نفر داده.با اینکه هر دفعه ماسک زدم ولی واقعا استرس گرفتم.الان.هرچقدرم که مراقبیم بازم اینجوری میشه😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم غروبى نوبت دندانپزشكى داشتم رفتم اصلا انگار نه انگار بخدا از عيدا شلوغ تر بود تك وتوك ماسك داشتن وضعيت شهر هم قررررمز😩😩😩

چون ميگذرد غمى نيست🤷🏻‍♀️
2728

تورو خدا جدی بگیرید الان پدر شوهر ومادر شوهر خواهر م من توبیمارستان باهزار بدبختی ونبودوپارتی بازی بستری شدند مادر شوهرش حالش بهتره بخشه اما پدر شوهرش بخش ای سی یو وحالش وخیمه وهوشیاریش پایینه 

الانچند روز اعصاب وروانشون بهم ریخته پدر داره بامرگ دست وپنجه نرم میکنه تازه سنی وبیماری خاصی هم نداره

تورو خدا جدی بگیرید الان پدر شوهر ومادر شوهر خواهر م من توبیمارستان باهزار بدبختی ونبودوپارتی بازی ب ...

برای سلامتی همه مریضا مخصوصا کرونای ی صلوات هدیه کنید به امام زمان