2737
2739
عنوان

گریه ام گرفت

154 بازدید | 12 پست

همسرم کارش سخته ولی خب به کارگرا حقوق درست حسابی نمیدن  و وضع مالی خوبی نداریم همسرم خیلی مهربونه و دوستش دارم گوشی من چند وقته خراب شده  الان تو خواب گفت این مغازه گوشی خوب داره هر کدوم میخوای بر دار  😢   حتی تو خوابم به فکره   لطفا برا سلامتی همسرم و خوب شدن وضع مالیمون دعا کنید و صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله مشکلاتتون حل میش عزیزم خدا بزرگه براتون صلوات فرستادم

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏
2731

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

انشالله تا صدوبیست سال سایه اش بالا سرت باشه و خدا بهش سلامتی و عمر با عزت بده 

همسر عزیزم آخرش جذبت میکنم حالا ببین 😏میرسه روزی که به هدفم برسم👍   ❤️❤️                                          میدونم من ملکه زیبای زندگیت هستم میدونم و زندگیت بدون من هیج زیبایی نداره💋👑
2738

چقد از اینکه کنار همین و همدیگه رو درک میکنین خوشحالم یادت باشه هزار تا پولدار و تیلیاردر هست که حسرت عشق بین شما رو میخورن بمونین برا هم❤

سلام دوست جآنم حالا که داری این متن و می‌خونی میشه واسه این که زود به کسی از ته دل دوستش دارم برسم یه صلوات مهمونم کنی ؟ ✨ ❤️
ممنون مهربون🌷

قربونت عزیزم 🌸

همسر عزیزم آخرش جذبت میکنم حالا ببین 😏میرسه روزی که به هدفم برسم👍   ❤️❤️                                          میدونم من ملکه زیبای زندگیت هستم میدونم و زندگیت بدون من هیج زیبایی نداره💋👑