2726
عنوان

خانومای باردار و نی نی دار بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 70 پست
رشد موهای بدنم بیشتر شد بعد اخرا دوباره کم شد تنگی نفس چندماه اول حرف v وی در چشم راستم به وضوح دی ...

دقیقا همه علاعمتو داشتم ولی فقط صورت و بدنمم لاغر شد و اوایل نمیتونستم هیچی بخورم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
من هر دوش رو دوست دارم  ولی شوهرم عاشق پسر داشتنه منم همش دعواش می کنم میگم چهار ساله منتظریم ...

عزیزم انشالا اول سالم باشه بعد اونیکه دلت میخواد ،ببین آزمایش جوش شیرین که ادرار میکنی تقریبا درسته انجام بده ،منم انجام دادم ،چند هفته ای؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشد موهای بدنم بیشتر شد بعد اخرا دوباره کم شد تنگی نفس چندماه اول حرف v وی در چشم راستم به وضوح دی ...

ای جانم 

مرسی از توضیحات کاملت خدا دخترتو برات نگه داره عزیزم 

منم دقیقا این حالتای اولیه رو شما رو دارم

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
کنجکاو حس طبیعی همه هستش منمم برام فرقی نداشت ولی به شدت کنجکاو بودم اوایل منم ترشی دوسداشتم ولی معد ...

به منم همینو میگن مخصوصا اینکه خیلی تنبل شدم خخخ

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2728
دقیقا همه علاعمتو داشتم ولی فقط صورت و بدنمم لاغر شد و اوایل نمیتونستم هیچی بخورم 

بدن با بدن فرق میکنه هر کسی بدنش نسبت به حاملگی یه واکنشی داره 

من که میگم تلقینم هست 

آخه من تا قبل اینکه بدونم فقط یکم خسته و سرگیجه داشتم

عزیزم انشالا اول سالم باشه بعد اونیکه دلت میخواد ،ببین آزمایش جوش شیرین که ادرار میکنی تقریبا درسته ...

خیلی ممنونم گلم 

هشت هفته 

چجوری هست نشنیدم 

به منم همینو میگن مخصوصا اینکه خیلی تنبل شدم خخخ

منم خیلی تنبل شدم مامانم نیگفت دختره ویارات شبیه منه و حتی تنبلی مال مادر دختره ولی پسره 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
یکم جوش شیرین بریز تو ظرف بعد چند قطره ادرارتو بریز روش اگه کف کنه پسره ،بازم من دقیق یادم نمیاد بزن ...

مرسی عزیزم

منم خیلی تنبل شدم مامانم نیگفت دختره ویارات شبیه منه و حتی تنبلی مال مادر دختره ولی پسره 

آهان ان شاءالله خدا حفظ کنه براتون عزیزم 

شما اولین بچه مامانتون چی بود؟

بدن با بدن فرق میکنه هر کسی بدنش نسبت به حاملگی یه واکنشی داره  من که میگم تلقینم هست  آ ...

من قبل اینکه بفهمم باردارم به شدت سرکیچه و احساس ضعف داشتم جوری که ده تا پله میومدم تپش قلب میگرفتم و سر گیجه و بخاطر ضعف بدنیم بود 

آهان ان شاءالله خدا حفظ کنه براتون عزیزم  شما اولین بچه مامانتون چی بود؟

دختر خودم هستم دیگه مامانم میگفت ویارات شبیه منه سر تو‌اینطوری بودم 

من قبل اینکه بفهمم باردارم به شدت سرکیچه و احساس ضعف داشتم جوری که ده تا پله میومدم تپش قلب میگرفتم ...

آهان منم قبل بارداری که نمیدونستم همین جوری بودم دقیقا

الان همش خوابالودم 

روزا بی اشتهایی و حالت تهوع شبا حالم خوبه 

یکمی زیر دلم بعضی وقتا تیر میکشه

عزیزم شما چند هفتگی فهمیدی بارداری و عدد بتات چند بود ؟؟

من تو مهمونی غش کردم 

بردنم بیمارستان ازمایش دادم 

خونریزی کرذه بودم و چند ماه مطلق استراحت داشتم

شوهرم سر هر دو تا حاملگیم از ترس سکته زد چون سر هر دو هی غش می کردم 

نمیدونم چرا 

وزنم کم بود بنیه نداشتم

الان این سومیه که تو دلمه فقط حالت تهوع فقط بالامیارم 

دختر خودم هستم دیگه مامانم میگفت ویارات شبیه منه سر تو‌اینطوری بودم 

آهان منم خودم بچه اول هستم 

شما چند سالته بعد چند وقت باردار شدی ؟

2706