2737
2734
عنوان

بد دهنی درمان داره؟؟؟ بچه ها چرا هر کاری میکنم درست نمیشه زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم لطفا اول از همه نزار به جایی برسه بحثتون که به بددهنی ختم بشه، شما کمی عجول به نظر میرسی سعی کن صبرت رو بیشتر کنی، ان شاء الله درست میشه با مدیریت درست

دل را قرار نیست مگر در کنار تو💖
انشااله عزیزم دعا میکنم برات از ته قلب.زیاد محل نذار میبینی که دو دقیقه بعد مثل سگ پشیمون میشن

مرسی عزیزم .با این حرفت چقد خوشحال شدم .خدا کنه موفق بشم چون چاره ای ندارم و دلم زندگی خوب و با آرامش میخواد

2738
امیدوار باش و البته تو موقع دعوا باهاش دهن به دهن نزار تا نخواد با بد حرف زدن روت و کم کنه به مرو ...

عزیزم مرسی انرژی مثبت😍 من اگ زندگیم خوب شه موفق شم میام تاپیک میزنم راه و روش زندگی یاد همتون میدم😎

کاش یه روز بیاد بگم شوهرم مث اول شده.دیگه از بد دهنیش کتکاش خیانتاش بدرفتاریش هییییچ خبری نیییس

انشالله عزیزم برات 5 تا صلوات میفرستم❤

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
عزیزم اگ سه روزه اینجوری شده حتمامشکلی داره یاتوکارش یامالی یاعاطفی 

ن کلا تقریبا یک سالو نیمی میشه ک بشدت عوض شده😣 ینی هی خوب میشه هی دوباره بد میشه .گاهی خسته میشم خسته تر از خسته.ولی نمیخوام ببازم

2706