2733
2739
عنوان

شوهرم داره ازم دل میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 48 پست

خب معلومه 

دوستت داره اما این وسط یه چیزی میگی یا کاری میکنی که دوست نداره

موقع لاومند بازی سرش غر نزن، هرچند حق داشته باشی

... 

احتمال بعدی اینه که شاید حرفی، درد و دلی توی دلش هست که میخاد بگه اما نمیتونه، بگو که اون واست حرف بزنه

باهاش صحبت کن بگو مشکلی هست یا از چیزی ناراحتی.

همیشه مرتب باش و لباس خواب رنگ مورد علاقه اش رو بپوش.حداقل جمعه ها ی میز رومانتیک واسش بچین.حسرت هیچ چیو نذار توی دلش بمونه.

خدایا شکرت...❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا جای خوابت جدا کردی شوهرت گفت برو یجا دیگه بخواب؟

نه گف چرا جاتو جدا کردی بهم میگه بیا پیشم ولی تا می رم تا حرف میزنم حتی یه کلمه میگه باز رفتی رو مخم حالم بد میشه منم نمیتونم پیشش بخوابم 

2731
عجب دریای سحرآمیزیه غم های عالم عجب بغض گرونی من خودم سرمایه دارم،،،،زندگی زندانه،منم حالم گرفتس خود ...

میبینم که تتلیتی ها نی نی سایت هم دستشونه😁😎

یه پروانه ی تنها وسط یه دشت بی روحم 🦋 

به درک برن بمیرم نکبتا. فکر میکنن آسمون سوراخ شده فقط اینا افتادن پایین بهش محل نزار خودش میوفته دنبالتت

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
2738

سه ماهه ازد واج کردین اینجوری می‌کنه. ما که 12ساله ازدواج کردیم چکار کنیم

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
2706