2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا نمیدونم چی بگم ان شاءالله زودی خوب بشی 

برو تست بده

برای تب حتما پاشویه کن استامینوفن بخور 

عسل و خرما و گردو زیاد بخور 

بدنت رو قوی کن ویتامین c بخور 

شربت  لیمو و عسل درست کن با اب ولرم بخور 

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
2731

همسرمنم همین علائم و داشت،تب،لرز،بدن درد سردرد..ازمایش داد منفی بود...دیروز تا امروز این علائمو داشت امشب حالش خوب بود

البته رفته بود اثاث کشی برادرش،فک کنم اونجا ازپله ها بالا پایین زیاد رفته پا درد داشت،

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
اینم بگم ذیروز رفتم دریا ورزش کردم بعد مدتها ورزش سنگین کردم لباسمم خیس بود باد هم میزد همنجا سردم ش ...

اشتباه کردی سیستم ایمنی بدنت رو اوردی پایین دیگ 

تو این وضعیت اینکارا اخه 

ما از ترس از خونه بیرون نمیریم تو چ کارا کردی 😑😑😑

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
2738

عزیزم من علامت ها داشتم کرونا بود انشالله ک شما نباشه...من لرز شدید و تب ۳۸ و سرگیجه جوری ک درار کشیده سرم گیج میرفت انگار چرخ و فلک تو سرم بود استخون درد داشتم ولی ازیترومایسین خوردم ۳ روز نشده خوب شدم ولی مامانم زد ب ریه ش و سرفه خشک و گلو درد هم داره الان ۳ هفته شده هنوز درگیر من ویتامین سی ۲ ماه میخوردم فکر کنم بی تاثیر نبود .چون باردار بودم همیشه مولتی ویتامین میتوردم بدنم انگار قوی بود نسبت ب همه اعضا خانوداه زودتر خوب شدم .۲ هفته بعد زایمان گرفتم

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
سرم هم سنگینه و گیج میره بیستر انرژی و توانم کمه کمی گلو درد هم دارم که البته از مدتهاست دارم چندین ...

ان شاالله که کرونا نیست،دمنوش اویشن بخورین،مایعات،

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
عزیزم من علامت ها داشتم کرونا بود انشالله ک شما نباشه...من لرز شدید و تب ۳۸ و سرگیجه جوری ک درار کشی ...

خب من سرگیجه سدید ندارم یکم سردم هست گاهی

ولی لرز ندارم خیلی کم بدنم هم بیشتر کوفته

اشتباه کردم انقد میترسم دوتا بچه کوچیک دارم

نترس 

همون ترس هم بدنت رو ضعیف میکنه 

ببین فقط و فقط به خودت برس 

غذای مقوی بخور ..چیزای مقوی مثل پسته و گردو و عسل 

قاشق قاشق عسل بزار دهنت 

لیمو تازه با عسل تو چایی تو اب هی بخور 

صبح به صبح ویتامین c 

تبت رو با حموم و پاشویه کنترل کن 

بدن دردت رو هم فقط با استراحت 

اصلا ترس تو دلت راه نده 

اینم دوره داره اگ قوی باشی میگذره 

فکر میکنم ۱۰ روزه دوره ش تمومه 

بچه ها رو نزدیک خودت نیار 

بفرست جایی 

کلا ماسک به دهنت باشه و ضد عفونی کن همه جا رو تند تند 

2706