2737
2734
اره خيلي اميدوار كنندست ولي اخبار مرض داره اعلام نميكنه فقط بلده اماره فوتي و مبتلا بده ,يه خبر اميد ...

مردم با این همه خبر نگران کننده رعایت نمیکنن فرض کن خبر خوشحالی هم بدن دیگه واویلاست

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی واکسن در دسترس نیست چیو اعلام کنن؟؟الان که مردم میدونن درمان نداره اصلا رعایت نمیکنن و هر روز ک ...

همه دنیا منتظرن،خبر ساختن واکسن اعلام بشه، اگه تلویزیون ایران اعلام نکنه آیا کسی از جای دیگه نمیشنوه؟!!!

2731

پیج دکترر شادی رو توی اینستا فالو کنین.خبراش صددرصد درسته.واز مسئولین بیشتر اطلاع داره

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
افرين دقيقا تقصيره خودمونه بايد با خبر بد كنترلمون كنن 

بخدا از استرس و نگرانی یه شب خواب راحت ندارم همش نگرانم میگم چقدر دیکه باید کشته بدیم کاش مردم یکم رعایت کنن مسئولین ک ب فکرمون نیستن خودمون برای خودمون ارزش قائل بشیم

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2738
همه دنیا منتظرن،خبر ساختن واکسن اعلام بشه، اگه تلویزیون ایران اعلام نکنه آیا کسی از جای دیگه نم ...

جای دیگه مهم نیست،مهم اینکه داخل کشور ما کی موجود میشه و آیا زمان موجود بودن دارو همه به دارو دسترسی دارند؟همه توان خرید واکسن رو دارند؟

بخدا از استرس و نگرانی یه شب خواب راحت ندارم همش نگرانم میگم چقدر دیکه باید کشته بدیم کاش مردم یکم ر ...

عزيزم تو اين دوره زمونه فقط بايد حواست به خودت و خانوادت باشه مجبورشون كني به رعايت.كسايي ك رعايت نميكنن بقيه براشون مهم نيست ما نبايد به اتيش اونا بسوزيم 

اره یکی از فامیلامون کرونا گرفت داشت میمرد چهار تا امپول خریدن براش چهل ملیون الان خوب شده

من حاضرم کل زندگیمو بفروشم عزیزامو نجات بدم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
من برادرم چند بار بخاطر خون پیش ایشون رفت یعنی اصلا عالیه این نابغه 

بیماری همسر دوست منم همه با کلی نمونه برداری و عکس و آزمایش اشتباه تشخیص دادن بنده خداها کلا میخواستن برن شیمیدرمانی اما دکتر مردانی با معاینه بالینی تشخیص داد و دارو داد خدارو شکر خوب شد

عزيزم تو اين دوره زمونه فقط بايد حواست به خودت و خانوادت باشه مجبورشون كني به رعايت.كسايي ك رعايت نم ...

من خودم خیلی خیلی رعایت میکنم جوری ک رفتم خونه مامانم داداشم کلافه شد از دستم گفت اه خستم کردی تا پایان کرونا دیگه نیا اینجا 😂

ولی مامانم اینا مغازه دارن سوپرمارکت . خیلی نگران اونام روزی هزارتا ادم مختلف میره مغازشون 😢

2706