2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.میشه لطف کنید کمک کنید سبدمو سبک کنم؟ غشاذر کهمدا ثمسکن سهرمز وتجارت وبصادر فاراک قاسم و اینک ...

خواهش میکنم 

ببخشید الان وقت نمیشه، میشه عصر یادم. بندازی، کامل جواب بده بهتون

2731

سلام آقا سینا خسته نباشید، سهم دارایکم و تملت برای من تو قسمت پرتفوی فقط هست و توی پرتفوی لحظه ای نیستن، مشکلی پیش نمیاد؟ شما نمیدونین دلیلش چیه؟ 

یه سوال دیگه هم داشتم، کارگزاری من مفیده، شنیدم پولی که توی حساب بورسی میمونه و باهاش سهمی نخریده باشیم کارگزاری یه سودی بهش میده من شنیدم 12 درصد درسته؟ 

2738

ولپارس،شستا،سیتا،ذوب،فولاد

خوساز،خپارس،خاور،خگستر،فملی

ولصادر،وبملت،وتجارت،وخاور

شتران،وصنعت،شبنا،فارس،شبندر

📢📢📢 دوستااااااااااان بین اینا چندتا گلچین کنید به ترتیب اولویت، ممنون میشم ازتون

و خودتونم اگر پیشنهادی دارین بگین دنبالش کنم، مرسی🙏

ابن بابویه از ابوحمزه روایت کرده است که از امام جعفر صادق(ع) پرسیدم که چگونه صلوات فرستم بر (محمد و آل محمد) ؟ فرمود که می‌گویید: صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ.    عرض کردم چه خواهد بود ثواب آن؟ فرمودند : به خدا قسم از گناهان بیرون می‌آیی مانند روزی که از مادر متولد شده ای.

همسرم هفتادد درصد سبدش خمهر هست واقعا سود دهیش اذیت کرد الانم که رفت مجمع بعدش میگه خوب میشه . بنظر شما کی بفروشه؟ 

.خدایاااا شکرررررتفَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
خواهش میکنم 

سلام ببخشید من سهم فجر خریدم امروز

نگه دارم خوبه؟

چو تخته پاره بر موج رها رها رها من...... نی نی یار عزیز یه دیقه دستتو از روی تعلیق کاربری من بردار. اخیرا اعلام شده شورت قرمز درمان هر اختلافیه.صل علی ستاره شوشو لنگه نداره.(متنفرم از کلمه شوشووو) جمیعا صلوات
خواهش میکنم  ببخشید الان وقت نمیشه، میشه عصر یادم. بندازی، کامل جواب بده بهتون

سلام.فرمودین عصر یادآوری کنم.اگر وقت گیر هست لطفا فقط فاذر و سهرمز نظرتونو بفرمایید و اینکه با وبصادر مجمع برم؟

سلام آقا سینا خسته نباشید، سهم دارایکم و تملت برای من تو قسمت پرتفوی فقط هست و توی پرتفوی لحظه ای نی ...

نه مشکل پیش نمی آد، نگران نباش

برا اینکه به موجودی شما در حساب کارگذاری سود تعلق بگیرد باید به کارگذاری مراجعه کنید و قرارداد امضا کنید

نه مشکل پیش نمی آد، نگران نباش برا اینکه به موجودی شما در حساب کارگذاری سود تعلق بگیرد باید به کارگ ...

اون تاپیک پر بازدید ی سوال پرسیدم... وقتی سهتم عدالت رو زدم برای فروش و زده ارسال شده و از میزان سهم ها کم شده، این یعنی فروش رفتن؟؟

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
2706