2733
2734
عنوان

کی واسه بچش پرستار گرفته؟

297 بازدید | 26 پست

چقدره هزینش؟اصلا کمکش بدردتون میخوره؟وضع مالی خوبی نداریم ولی یه بچه زیر ۲ سال دارم الان ۵ ماهه باردارم میخوام ببینم هزینش چجوریاس میتونم حد اقل واسه یکی دو ماه از حالا پول جمع کنم که کمکم باشه؟

مطمئن نیستم دقیق دوست خواهرم حدود 1و نیم میگرفت فکر کنم

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

سلام 

من شاغلم سه سال قبل برای پسرم که دوسالش بود پرستار گرفتم سه روز در هفته ۵۰۰ تومن از ساعت ۷ تا ۲ فقطم بچه رو نگه میداشت کار خونه و.... اصلا

چون اشنا بود و مطمئن بود و بچه م رو از خونه بیرون نمیبردم راضی بودم 

این نیز بگذرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نامزدم تو خونشون یه پرستار گرفته تازگی ها ماهی6

دوتا خدمتکار کارهای نظافت و غذا انجام میده ماهی 5.5نیم

مامان خودم هر وقت بخواد بگیره ، روزی 60تومن میده،یعنی روز مرد  با هزینه رفت امدش

امیدوارم به دردت بخوره 😘

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
2728

با موسسه‌ها تماس بگیر بنا به زمان و خواسته‌هاتون یک‌نفر بهتون معرفی می‌کنن و قیمت هم میگن

برای من ماهی ۳ شد

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

ببین پرستار نگیر ب نظرم.

کمکی بیار برای کارای خونه کمکت کنه.

قیمتشم هر جایی یه جوره.

دوستم هر روز ۹تا۸ شب ۱۷۰۰ میده.

خودم هرروز ۸تا۵ عصر‌.۱۵۰۰ 

یکی دیگه دوقلوهاش رو صبح تا ۲ پرستار میاد براشون.کار خونم نمیکنه ۷۵۰.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2738
ببین پرستار نگیر ب نظرم. کمکی بیار برای کارای خونه کمکت کنه. قیمتشم هر جایی یه جوره. دوستم هر روز ...

اخه کاری ندارم زیاد تو خونه من بچه داری بیشتر رو اعصابم میره تا کار خونه میخوام کسی باشه روزی نهایت ۴ ساعت بیاد من تو حال خودم باشم

تهران گرونتره.اما شهرستان ارزونتر میشه پیدا کرد.

بعد اینقدر کاربلد هستند که بشه با خیال راحت بچه هارو سپرد دستشون؟اصلا باید از کجا پرستار کاربلد بگیرم

ماهیانه؟روزی چند ساعت؟

میدونی چیه قاطی کردم کلا 

یه یک و خورده ای تو ذهنمه ولی دقیق یادم نیست

دکتری که خواهرم پیشش کار میکرد برای بچش یه پرستار گرفته بود از ۴ بعد هز ظهر تا 9.10 شب

برای بچه غذا هم درست میکرد

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
بعد اینقدر کاربلد هستند که بشه با خیال راحت بچه هارو سپرد دستشون؟اصلا باید از کجا پرستار کاربلد بگیر ...

همین دیگه.

من خودم بچه ام رو نمیتونم دست کسی بدم . ولی وقتم با بچه هام پر میشه ، ب نظافت و آشپزی و ...نمیرسم.

یه زمانی میخواستم از بین مربی های مهد ک دیگه به هر دلیلی نمیرن سر کار کمکی بیارم ک با بچم بازی کنن و ....

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
یا خدا مگه روزی چند ساعت میاد؟

شنبه تا چهارشنبه

۸ ساعت‌ و نیم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2706