2726
عنوان

پاگشاهمسایه جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1674 بازدید | 155 پست
من کلن هیچکس رو توی ساختمونمون نه میشناسم نه دوست دارم رابطه ای باهاشون داشته باشم در حد اینکه توی ر ...

یعنی اگه کسی ازشماهادعوت میکردمنظورم صاحبخونه یایکی ازهمسایه هاست نمی رفتین؟

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جدیده 

منم دوست ندارم با همسایه ها گرم بگیرم برم خونشون بیان خونم....یه بار قبلا خیلی صمیمی بودم با.چندتاشون همش سرشون تو زندگی هم دیگه بود کی رفت کی اومد شوهرش نیست ,خونشون فلان چیز داره نداره..دیدم اصلا خوب نیست سلام علیک کافیه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
یعنی اگه کسی ازشماهادعوت میکردمنظورم صاحبخونه یایکی ازهمسایه هاست نمی رفتین؟

ببخشید رک میگم

من حتا توی خونه هستم زنگ درمون رو هم بزنن باز نمیکنم

اگر کاری داشته باشن به نگهبان و سرایدار بگن به همسرم میگه دیگه

دیگه دعوت و اینا جای خود داره

منم زیادرفت وآمدندارم فقط باساختمان خودمون اونم درحداقل ممکن ولی گفتم یوقت غریبی نکنه بالاخره شایدآد ...

والا دستت درد نکنه. اونم مطمعنا بدش نیومده. فقط این وضع کرونایی همه رو معذب کرده. البته با همه هم رفت و امد نکن بعضیا نرمال نیستن

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
ببخشید رک میگم من حتا توی خونه هستم زنگ درمون رو هم بزنن باز نمیکنم اگر کاری داشته باشن به نگهبان ...

چرا؟

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
منم دوست ندارم با همسایه ها گرم بگیرم برم خونشون بیان خونم....یه بار قبلا خیلی صمیمی بودم با.چندتاشو ...

نه من اینطورآدمی نیستم اتفاقاسرم همیشه به کارخودمه 

حالاهم که دعوت کردم اومد بهش گفتم منظورم ازین دورهمی آشنایی بیشتربودواینکه یوقت کاری داشتی خجالت نکشی چون فامیل همیشه دردسترس نیستن

چرا؟

آخه کار یا حرفی ندارم با همسایه ها

مثلن چه کاری با من داره؟

احتمالن باید در مورد ساختمون باشه که به نگهبان یا سرایدار بگه بهمون میگه

البته از اول اينجوري نبودم ولی کم کم اتفاقاتی افتاد که دیدم اینجوری راحت ترم

ببخشید رک میگم من حتا توی خونه هستم زنگ درمون رو هم بزنن باز نمیکنم اگر کاری داشته باشن به نگهبان ...

یعنی تااین حد؟!!!

نه من اینطورآدمی نیستم اتفاقاسرم همیشه به کارخودمه  حالاهم که دعوت کردم اومد بهش گفتم منظورم ا ...

آره خوبه واقعا بعضی اوقات همساایه بیشتر از هر کسی به درد میخوره,ولی من رفت وامد رو توصیه نمیکنم ,چون دیدم بعضی ها جنبه ندارن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

خیلی خوبی تو😐

ساختمونتون واحد خالی نداره من بیام همسایت شم😬😟😜

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2706