2733
2734

سلام دوستان،شبتون بخیــر ،من همین پنج شنبه iuiشدم،تقریبا کمتر از سه روز،روز اول که خیلی تهوع و گرفتگی شکم داشتم که خب طبیعیه،اما امروز از ظهر کمردرد نسبتا متوسط گرفتم،انتهای کمرم خیلی درد میکنه،البته بگم دیشب هم اولین شیاف پروژستورنم زدم،این کمردرد میتونه بخاطر شیاف باشه؟البته پرستار بهم گفت تا سه شب بعد iui هم نزدیکی حتی توصیه هم میشه،تجربه ای دارید؟

عزیزم من تو مطب دکترم خیلی هارو دیده ام با یبار آی یو آی باردار شدن 

پیشاپیش مبارکه❤️

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علايم از الان همش تلقينه ربطي به مثبت يا منفي شدن اي يو اي نداره نزديكي هم من قبل و بعد اي يو اي د ...

بهارجون چندروز بعد آی یو آی نزدیکی داشتی؟و عمیق بود ؟نی نی چیه؟چون پســر میخوام

2731
عزیزم من تو مطب دکترم خیلی هارو دیده ام با یبار آی یو آی باردار شدن  پیشاپیش مبارکه❤️

یعنی این کمردردی که دارم مال بارداریه،واقعا درد داره بدجور ،تووپریودهام شاید بعضی از دوره هاش،اونم برای یکی دوساعت این درد تجربه میکردم،اما الان از ظهر شروع شده،اخه سه روز هم نشده از ای یو ای ،یعنی میتونه علائم بارداری باشه؟؟

یعنی این کمردردی که دارم مال بارداریه،واقعا درد داره بدجور ،تووپریودهام شاید بعضی از دوره هاش،اونم ب ...

اره من جوری شکمم درد میگرفت که میگفت الان پریود میشم 

از همه مهم تر استرس نداشته باش دو هفته بعد بیبی چک بزار که مثبته

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
علايم از الان همش تلقينه ربطي به مثبت يا منفي شدن اي يو اي نداره نزديكي هم من قبل و بعد اي يو اي د ...

اخه تلقین نیست،واقعا درد دارم،مخصوصا وقتی طاق باز میخوابم،خیلی هم شدید شده الان

2738
عزیزم شما کجا رفتی برای ای یو ای مشکلت چیه؟

من بیمارستان کســری تهــران،مشکلم تنبلی تخمدان و همینطور کم تحرکی و یه کم پایین بودن مرفولوژی اسپرم،دکتر توو دومین ماه برام ای یو ای تجویز کرد،بخاطر سنم هم بوده،چون الان سی و شش سالمه

من بیمارستان کســری تهــران،مشکلم تنبلی تخمدان و همینطور کم تحرکی و یه کم پایین بودن مرفولوژی اسپرم، ...

منم امروز فهمیدم مورفولوژی شوهرم یه کم صعیفه😔

بیاین پایین عشقا یه چیز جذاب دارم👇👇👇👇داستان امیر و پریناز بزنید رو لینک و بخونید مرسی از توجهتون

عزیزم منم میخوایتم ای یو ای کنم برا جنسیت ولی دکترم موافق نیست دکتر شما چجور قبول کرد؟ 

دکترم رزیم گفته با روز تخمک گزاریم اقدام کنم و امپول بزنه . منم دوس دارم ای یو ای کنم برا شما چقد شد؟؟ 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706