2703
2553

دخترم دقیقا تلفیق منو شوهرمه چهرش..حالا تعریف نباشه خیلی خوشگله...

هرکی میبینه دقیق نمیتونه بگه شبیه کیه...چون هر قسمت از چهرش شبیه من یا شوهرمه کاملا تلفیق شده

یه چهره جدیده

حالا مادرش شوهرم هی امشب به دخترم میگفت خوشگلم عروووسک تپل من سفید برفی...بعد آخرشم گفت جفت عمت شدی..هرکی میبینه میگه به عمه جون رفتی...ببین من شاخ دراوردم چون اصلا شبیه نیست..خاهرشوهرم خوشگله ولی شبیه دخترم نیست😐😐😐 شوهرمم تو خونه گفت کجاش شبیه شهرزاده مامانم الکی حرف میزنه

حالا چون دخترم خوشگله همه تعریفش میکنن میخواد بگه شبیه عمشه .....

اگه یکم زشت بود میگفت وا ویلا به ما نرفته🙄🙄

حالا یه چیز جالب دیگه ،من خیلی سفیدم خواهرشوهرمم خیلی سفید...یعنی هردو یک رنگیم...خاله شوهرم میگفت پوستت سفیدیش جفت عمه جونته...بعد دخترخاله شوهرمم گفت خود نیکتا جونم خیلی سفیده بعد خالش سکوت کرد😐😐😐😐

حالا نمیگم سفیدی قشنگه یا مهمه یا چیز خاصیه.کلا میگم اینا منو سیاه میبینن😂😂هرکی منو میبینه میگه بلوری،دخترمم  دقیقا همینطوریه.ولی اینا چرا اینطورین

چی بگم که دیگه هی نگه جفت عمه جونشه...امشب گفت فقط سکوت کردم...ولی دفعه بعد دوست دارم چیزی بگم  دیگه هی نگه😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

خب بگه شبیه عمشه 

چه باری روی دوش شما میاد؟

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

حسود هرگز نباید🤨

مجبور شدم به عنوان یه دختر بی پدر و مادر ۱۶ ساله بیام و همتونم باور کردی اما با عکسی که گذاشتم لو رفتم😬🤐اما نه من ۱۳ سالمه و پدر و مادرم دارم😕🥴اما گزارش نزن دوست دارم تو سایت باشم 😔🥺خب چی میشه مگه؟تازه من همه چیز رو میدونم🙁🔞هرکس گزارش بزنه خره😑
2706