2733
2734
عنوان

اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3769 بازدید | 186 پست
خب ببین گفتم حتی موقع پوشک عوض کردن باهاش حرف بزن بازی کن صحبت کن و ترا خدا به اتفاق هایی که ممکنه ه ...

سعیمو میکنم ولی از وقتی با کلی زحمت بچه دار شدم دست خودم نیس خیلی نگران سلامتی بچمم

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
دخترم ۱۸ماهشه حرف نمیزنه فقط آب وبابا اونم نه خیلی واضح وخوب ولی همه چیزای دیگش نرماله خیلی نگرانم ب ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4641533/رشد-گفتار-از-تولد-تا-چهارسالگی-لطفا-صبور-باشید?postId=144260270 این تاپیک ببینید 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه واقعا گفتم  وقتی اولین بار باهات تو خصوصی حرف زدم آرامش گرفتم 😍😍 واقعا مهربون و خانمی😍 ...

عزیزدلمی ⁦♥️⁩😘 بیشتر از این شرمندم نکن ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩ مهربونمی 🌺🌺🌺

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
سعیمو میکنم ولی از وقتی با کلی زحمت بچه دار شدم دست خودم نیس خیلی نگران سلامتی بچمم

بله اونکه همه ما مادرا نگرانیم همیشه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
ممنون عزیزم وقت گذاشتی من ازهمه کاراشون فیلم میگیرم خودمم توخونه باهاش کارمیکنم توکلم بخداس ممنون از ...

قطعا موفق میشی 🌺🌺🌺 من مطمئنم ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اگر بچه شما درکش خوب باشه بر فرض یا حالات صورت شما اخم و تخم شما را متوجه بشه خب زیاد جا نگرانی نیست ...

پسر من دو ساله تمامی احساساتو میفهمه با همه خوبه ارتباط چشمی میگیره درک داره ولی شناختش از وسایل کمه چون جلو تلویزیون بوده بچه اگ گریه کنه میره نازش میکنه نی نی ناز میگ بوس میکنه باباش از سرکار میاد سریع میره بغلش حتما شب باید بغلم بخابه و بازی کنه تا خوابش ببره ولی گاهی اوقات اکو هم داره یا مثلا جیغ کشیدن🤔بردم کاردرمانگر میگ توحه و تمرکزش پایینه با باژی درمانی خوب میشه ایا تو طیف هس؟!

من همون همسایتونم که همیشه از چشمی در شمارو میپاد مراقب باشین😁😁😁یه سریام هستن که به اون درجه از عرفان تو سایت رسیدن که خودشون،خودشونو میترکونن من از همونام😎😎😎تا الان چهار بار از سال نودو شیش به درجه ترکیدن نائل شدم😂😁😁😁
پسر من دو ساله تمامی احساساتو میفهمه با همه خوبه ارتباط چشمی میگیره درک داره ولی شناختش از وسایل کمه ...

ببینید تشخیص فقط باید توسط متخصص انجام بشه ولی شما تلویزیونش کم یا حذف کن کلی تغییرات میبینی 

2738
مرسی گلم بهشون اطلاع میدم ممنونم 

خواهش میکنم عزیزم 

بله شیطنت را به نظر من همه بچه ها باید داشته باشن این نظر منه چون بچه بدون شیطنت قطعا یک موردی داره ...

حالا شما ک مطالعت تو این زمینه زیاده نطزت چیه صادقانه بگید

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
منم مادرم میدونم چقدر سخته پسر خودمم طیف اوتیسمه اوتیسم خفیف داره ولی کم نیار مقاومت کن این بچه ها ب ...

تو رو خدا میشه بگید پسر شما چ علائمی داره ک تو طیف خفیف اتیسمه؟!ارتباط چشمی ارتباط اجتماعی کلامی و پوستیش در چ حده اشاره ش در چ حده؟ددرکش چی

من همون همسایتونم که همیشه از چشمی در شمارو میپاد مراقب باشین😁😁😁یه سریام هستن که به اون درجه از عرفان تو سایت رسیدن که خودشون،خودشونو میترکونن من از همونام😎😎😎تا الان چهار بار از سال نودو شیش به درجه ترکیدن نائل شدم😂😁😁😁

بچه داداش من اوتیسمه😭ولی خب ۷ سالشه اصلا حرف نمیزنه .داد میزنه 😭😭😭بمیرم براش هروخ میبینمش فقط گریه میکنم .اونا حایی نمیرن 😭😭چون دیگران فکو فامیل بد نگا میکنن حرف میزنن😭داداشم آب شده بخدا قلبش درد میکنه 😭

اخه چرا باید اینجوری شه 😭خدا چرا همه مریضارو شفا نمیده اخه چرا

ترسم از دردو دل نیس " از اسکریت شات بعدشه :/
حالا شما ک مطالعت تو این زمینه زیاده نطزت چیه صادقانه بگید

بینیند واقعا در این مواقع باید بچه را از نزدیک دید کلا نمیشه چیزی گفت ولی اگر شما به عنوان مادر در مرحله ای از رشد و تکامل بچه به چیزی شک کردی باید پیگیری کنی گلم این بهترین چیزیه که میتونم به شما بگم چون هر مادری کودک خودش را بهتر میشناسه 

تو رو خدا میشه بگید پسر شما چ علائمی داره ک تو طیف خفیف اتیسمه؟!ارتباط چشمی ارتباط اجتماعی کلامی و پ ...

پسر من درحد خفیف بود مثلا دوست نداشت بوسش کنن دستشو بگیرن ارتباط چشمبیش ضعیف بود علاقه به وسایل چرخشی داشت از شلوغی و مهمون متنفر بود با افراد جدید کنار نمیومد و ...

بچه داداش من اوتیسمه😭ولی خب ۷ سالشه اصلا حرف نمیزنه .داد میزنه 😭😭😭بمیرم براش هروخ میبینمش فقط گر ...

خب اوتیسم بیماری نیست یک اختلاله ما هم بعد از تشخیص دوستان واقعی خودمون را شناختیم 

2706